Panathinaikos zmienia trenera!

Prezes Panathinaikosu Ateny Giannis Alafouzos postanowił zakończyć współpracę z dotychczasowym szkoleniowcem drużyny Hiszpanem Fabrii.

Prezes podjął decyzję kilkanaście godzin po sobotniej porażce „Koniczynek” z AO Platanias (0:1). Posadę trenera pierwszej drużyny dostał Giannis Vonortas, który już w poniedziałek przeprowadzi swój pierwszy trening..

Fabri poprowadził PAO w 13 oficjalnych meczach (5-3-5)

2 opinie na “Panathinaikos zmienia trenera!

Farbi nie był zły , nie da sie wszystkiego zrobić od razu. Zobaczymy co z tego wyniknie

To co się dzieje w PAO w tym sezonie to już nawet nie jaja…to jajecznica.Ktoś powinien wywieźć na taczce pana prezesika bo hańbi ten klub.Zmiany trenera nic nie dały i nie dadzą,bo z taką drużyną nikt by nic nie zwojował.Dobry piekarz to ze złej mąki dobrego chleba nie upiecze.A zamęt jaki robi w tym klubie prezesina jest godny politowania.Rozwalał drużynę pół sezonu ,zachował się nie ładnie w stosunku choćby do Karagounisa (plotki o jego powrocie do PAO? ”Kara” ma honor i nie wróci tam skąd go wyrzucono)wymieniał trenerów jak gacie i jeszcze oczekuje wyników…Ręce opadają,a kibicom ”13”to się dziwie ,że jeszcze mu pikiety nie urządzili.I nie chodzi tu o jakieś agresje tylko o to żeby mu wyjaśnili ,że to on jest źródłem problemu w tym klubie

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4081 dni!