Atromitos bez Epsteina i Mantziosa!

Atromitos Peristeri zrezygnował z dwóch ofensywnych piłkarzy Denisa Epsteina i Vangelisa Mantziosa.

Epstein zarabia blisko 220 tysięcy euro, co przy jego wkładzie w wyniki drużyny nie jest proporcjonalne. Niemiec jednak nie zgodził się na zmniejszenie uposażenia i do końca tygodnia umowa powinna być rozwiązana. Epstein rozegrał w tym sezonie 23 mecze (1827 minut).

Mantzios prócz tego, że wykazywał niezadowolenie z pewnych rzeczy w klubie, dodatkowo nie spełniał oczekiwań czysto sportowych. W 7 meczach jakie rozegrał w barwach Atromitosu (644 minuty) strzelił tylko jedną bramkę.

1 opinia na “Atromitos bez Epsteina i Mantziosa!

Na ten moment sprawa z tymi panami nie jest jeszcze przesądzona,nie podważając Leszku Twoich źródeł ale mówi się o tym ,że mogą zostać jeśli zgodzą się na obniżenie kontraktów i wykażą sportową walkę do końca sezonu.Oficjalna strona klubu informuje wprawdzie o podjęciu kroków zmierzających do rozwiązania kontraktów,ale jeśli obaj zaakceptują warunki klubu(nowe)możliwe ,że zagrają w najbliższym meczu.Wszystko zależy od nich tyle ,że nie spodziewam się aby je zaakceptowali.Spanos podjął teraz bardzo ostrą grę i wieść niesie ,że letnia przerwa będzie niosła poważne zmiany w moim klubie…Ufam jednak Prezesowi i wiem ,że poukłada to jak należy.Z Paraschosem czy innym trenerem ale da radę.Na pewno będzie od nowego sezonu nacisk na wdrożenie do drużyny młodych.A w najbliższym czasie może być ciekawie w ataku przed tak ważnymi meczami i playoffami do których mam nadzieję się Atromitos dostanie.Atak Napoleoni- Karamanos?Fabio? Będzie ciekawie… 🙂 Tylko oby nie Kuqi 😉 No i to jeszcze nie koniec wstrząsów przed końcem tego sezonu..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4018 dni!