Levadiakos – PAOK 0:1

Levadiakos przegrał z PAOK-iem Saloniki 0:1 w meczu 29. kolejki Super League.

W 11. minucie wielkiego pecha miał Bertrand Robert, który wykończył akcję gości ładnym strzałem z pierwszej piłki, ale trafił w słupek. W 26. minucie podobnego pecha miał Romeu, który wykończył głową centrę z prawej strony, a piłka trafiła w słupek, ale na dobitkę nie było nikogo. W 50. minucie meczu padł ten jedyny gol. Na prawej stronie pola karnego zatańczył z defensywą Abdoul Camara, po czym zagrał długą piłkę na drugi słupek do Roberta, który strzałem z woleja w róg bramki pokonał Dimitrisa Kyriakidisa. W 52. minucie Mauro Poy miał przed sobą tylko bramkarza, ale Glykos zdołał skierować piłkę poza boisko. W 80. minucie groźny strzał Poya znów efektowną interwencją wybronił Glykos.


[match id=2195] 0:1 Bertrand Robert 50′

ż.k. Romeu, Mauro Poy – Giorgos Fotakis, Liam Lawrence, Stelios Kitsiou, Dimitris Konstantinidis, Gordon Schildenfeld

Levadiakos
Dimitris Kyriakidis, Josemi, Panagiotis Korbos, Rogério, Mauro Poy, Giorgos Zisopoulos, Kostas Manolas (78′ Vangelis Kouysopoulos), Juanmi Callejón (66′ Olivier Boumale), Manolis Nikolakakis, Georgios Georgiou, Romeu (84′ Dimitris Machairas)

PAOK
Panagiotis Glykos, Bertrand Robert, Gordon Schildenfeld, Giorgos Fotakis, Dimitris Konstantinidis, Costin Lazăr (62′ Liam Lawrence), Ergys Kaçe (46′ Abdoul Camara), Stefanos Athanasiadis (62′ Dimitris Salpingidis), Christos Intzidis, Stelios Kitsiou, Etto

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4011 dni!