Szykują się zmiany w PAO!

Włodarze Panathinaikosu Ateny już teraz planują poprawę nie tylko wizerunku klubu wśród kibiców, ale przede wszystkim zmianę jakości sportowej drużyny.

Szkoleniowcem PAO w nowym sezonie ma być Giannis Anastasiou, który od kilku lat związany był jako piłkarz, a następnie trener z ligą holenderską. W tamtejszych mediach wyjawił, że podpisał trzyletni kontrakt z Panathinaikosem i choć klub jeszcze nie potwierdził tego oficjalnie, faktycznie wydaje się to być pewnikiem.

Być może nowym dyrektorem technicznym nowego objawienia „Koniczynek” będzie Krzysztof Warzycha, który cieszy się dużym szacunkiem i zaufaniem w klubie. Polak ponoć bardzo pasuje do nowej koncepcji zarządzania drużyną, a dodatkowa doskonała znajomość realiów stawia go na czele potencjalnych kandydatów.

Administracja Panathinaikosu ze względu na brak awansu do europejskich pucharów musi teraz poważnie rozplanować ekonomię, bowiem tym razem z UEFA pieniędzy nie będzie, a to zmusza do oszczędności i efektywnego zarządzania klubem. Giannis Alafouzos zamierza postawić na młodych piłkarzy wspieranych kilkoma zawodnikami o większym doświadczeniu.

Kolejną znaczącą zmianą w porównaniu z obecnym sezonem ma być ostateczny powrót na „Leoforos„, który jest łatwiejszy i tańszy w utrzymaniu od dotychczasowego obiektu.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4011 dni!