Guerreiro: Czułem strach!

Roger Guerreiro na łamach „Globoesporte” opowiedział o wydarzeniach jakie miały miejsce podczas meczu AEK Ateny – Panthrakikos Komotini.

Drugi raz spotkało mnie coś podobnego. Za pierwszym razem, dwa lata temu podczas wyjazdowego meczu z PAOK-iem. Kibice wpadli na murawę i nas zaatakowali. Musieliśmy uciekać do szatni. Jednak te ostatnie wydarzenia były niesamowite. Czułem wielki strach widząc nacierający tłum. W pierwszych dniach był to temat numer jeden w internecie. Pamiętam wszystko, co się wydarzyło. Najpierw był pierwszy incydent, po którym sędzia przerwał mecz na ok 10 minut. Jednak za drugim razem kibice wpadli na murawę i wszyscy chcieliśmy jak najszybciej znaleźć się w szatni. W szatni czekaliśmy blisko cztery godziny na to, by móc bezpiecznie dotrzeć do samochodów. Niektórzy z moich kolegów nie nocowali w domu, bojąc się wizyty fanatyków..” – relacjonował były reprezentant Polski.

1 opinia na “Guerreiro: Czułem strach!

Ostatnie zdanie jest najlepsze heh. Dlatego jak nie chcesz dawać z siebie wszystkiego w meczach w Grecji to nie ma po co jechać 🙂

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4085 dni!