Dodatkowy mecz w Super League!

super leagueWłodarze Super League mając na uwadze problemy z jakimi walczą kluby greckiej ekstraklasy i sytuacji z poprzedniego sezonu, chcą być gotowi na każdą ewentualność, dlatego mają zamiar zorganizować dodatkowy mecz barażowy.

W tym dodatkowym spotkaniu walczyć mają ze sobą szósta (Panathinaikos Ateny) i siódma (Skoda Xanthi) drużyna tabeli. Powodem całego zamieszania są licencje, a ponieważ PAS Giannina jako jedna z tych drużyn, które miały w swojej przeszłości problemy z dostaniem pozwolenia gry na nowy sezon i tym razem nie może być pewna jego otrzymania, a to może powodować problemy jak rok temu, kiedy to AEK Ateny został wykluczony z europejskich pucharów, co pociągnęło za sobą niekończące się dyskusje, których tym razem Super League chce uniknąć.

Spotkanie to miałoby być rozegrane przed 12 maja..

Dlaczego taki mecz musiałby dojść do skutku? Obie drużyny mają taką samą ilość punktów, a poza tym w tym sezonie raz wygrał bezpośredni mecz Panathinaikos (2:1), a raz Skoda (1:0) i aby nie było wątpliwości taki dodatkowy mecz ostatecznie ustawiłby obie drużyny w kolejce po europejskie puchary..

1 opinia na “Dodatkowy mecz w Super League!

Robią się jakieś jaja…AEK szuka ratunku w sposób bardziej znany z Polski,a tu robi się furtkę dla…no właśnie…Kogo?Coś tu się złego w tym roku dzieje w Grecji i nie wiele zaczyna mieć to wspólnego ze sportem.Ale to pokazuje ,że baraże są bzdurą.Gdyby ktoś zrezygnował albo nie dostał licencji grałby następny w tabeli a tak…pokopią sobie chłopy w barażach i dalej i tak loteria fantowa…

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3954 dni!