Beşiktaş oczarowany Gekasem!

Beşiktaş JK wykazał zainteresowanie na pozyskanie Theofanisa Gekasa.

Gekas swoją grą w Akhisar Belediyespor robi wielkie wrażenia na włodarzach wielu tureckich klubów. W ostatnich dniach reprezentantem Grecji zainteresował się trzynastokrotny mistrz Turcji Beşiktaş JK. Gekas jednak z dużym wyczuciem określił swoje cele i przynajmniej w tym momencie nie szykuje zmiany klubu.

Teraz jestem tu i koncentruję się na tym, by pomóc drużynie utrzymać się w lidze. Naturalnie jest to dla mnie wyróżnienie, ze interesuje się moją osobą Beşiktaş, ale obecnie interesuje mnie tylko Akhisaspor i udział z reprezentacją Grecji w Mistrzostwach Świata 2014.Gekas zaznaczył również, że w Akhisar czuje się bardzo dobrze – „Chciałem jeszcze raz zagrać w Turcji (grał wcześniej w Samsunsporze – przyp. red.). To było dla mnie zaskakujące, że tak mnie przyjęto. Kibice i drużyna przyjęła mnie jak członka rodziny. O tym nigdy nie zapomnę..

Gekas od momentu podpisania umowy z Akhisar, t.j. od stycznia tego roku rozegrał w barwach tureckiej ekipy 12 meczów i strzelił 11 bramek, czyli nieco ponad 1/3 wszystkich goli zdobytych przez turecką drużynę w tym sezonie!!

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4011 dni!