Sabotaż na Nea Smyrni!

super leagueW czwartek wieczorem ma odbyć się mecz o szóste miejsce w Super League, w którym zmierzyć się mają Panathinaikos Ateny i Skoda Xanthi, jednak nie wszyscy mogą się z tym jeszcze pogodzić.

Kilkanaście godzin przed planowanym rozpoczęciem pojedynku na murawa stadionu Panionios GSS wtargnęli nieznani sprawcy i uszkodzili murawę „Nea Smyrni”. Porozrzucane gwoździe, rozlana farba i zryta murawa to poważny problem dla organizatorów pojedynku.

Mecz zaplanowany jest na godzinę 20 (miejscowego czasu) i niestety pojawia się opcja jego nierozegrania, a przynajmniej przesunięcia w czasie. Komisja Super League na bieżąco będzie oceniać prace naprawcze i ostatecznie podejmie decyzję..

3 opinie na “Sabotaż na Nea Smyrni!

„już to kiedyś grali…” Kilka lat wstecz miała miejsce identyczna sytuacja, proszę mnie poprawić ale chodziło chyba o jakiś mecz związany z europejskimi pucharami i grę AEK na stadionie Panioniosu? Nikt nie przewidział, że scenariusz może być taki sam teraz? Panthers mogli w ogóle sobie spalić cały stadion, a jak!

Tak chodziło o sytuację przed meczem AEK-u z Dundee United (sierpień 2010). Wtedy mecz ostatecznie odbył się na „Karaiskakis”.

Teraz raczej taki scenariusz się nie powtórzy 😉

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3966 dni!