Negocjacje i rozstania!

Udziałowcy AEK-u Ateny od kilku dni debatują czy ogłosić upadłość, czy też z długami walczyć w greckiej drugiej lidze. Nieco w cieniu tych dyskusji o losach klubu, rozstrzyga się to, kto w drużynie na nowy sezon zostanie, a kto musi odejść.

W pierwszej grupie zawodników, których kontrakty się kończą, bądź wymagania finansowe nie będą w zasięgu klubu znaleźli się: Dimitris Konstantopoulos, Joseph Agyriba, Yago Fernandez, Roger Guerreiro, Nikos Katsikokeris, Fourtado i Antonis Petropoulos. Ich odejście jest już przesądzone.

W drugiej grupie znaleźli się ci, z którymi AEK będzie jeszcze negocjował, a są to m.in. Kostas Tsoupros, Sokratis Tsoukalas, Christos Arkoudas, Dimitris Grontis, Christos Papadimitriou, Dimitris Anastasopoulos, Nikos Kourellas i Aineias Kalogeris.

Wygląd kadrowy „Enosis” w nowym sezonie będzie zależał przede wszystkim od decyzji włodarzy klubu. Jeśli będzie ogłoszona upadłość, w AEK-u grać będą tylko młodzi wychowankowie, zaś w przypadku utrzymania statusu drugoligowca szanse negocjacji z obecnymi zawodnikami będą miały większy sens..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4075 dni!