AEK nie zagra w greckiej drugiej lidze!

Akcjonariusze AEK-u Ateny na Walnym Zgromadzeniu, po długich negocjacjach postanowili ogłosić upadłość spółki.

W praktyce oznacza to, że AEK Ateny rozpocznie nowy i zupełnie nieznany jak dotąd etap w swojej historii. Nowo mianowany trzyosobowy zarząd w składzie Kostas Nestoridis, Andreas Dimitrelo i Alexis Alexiou wydał oświadczenie, że AEK nie przystąpi do rozgrywek greckiej drugiej ligi w sezonie 2013/2014, a to zaś oznacza, że „Enosis” walczyć będą na ostatnim szczeblu profesjonalnych rozgrywek. Na dzień dzisiejszy będą to rozgrywki greckiej trzeciej ligi, czyli połączonych rozgrywek Football League 2 i Delta Ethniki.

6 opinie na “AEK nie zagra w greckiej drugiej lidze!

No to ciekawie. Ale to chyba było najlepsze wyjście jakie mogli zrobić.

Niewątpliwie jest to najlepsza decyzja, bo lepiej zacząć od nowa, niż męczyć się z długami kolejne długie lata..

A jeszcze nie tak dawno słyszałem wypowiedź jakiegoś działacza AEK ,że ostateczną decyzję co do przyszłości podejmą 9 lipca..To się szybko namyślili jeśli to już ostateczna decyzja..No to czeka Enosis kilka chudszych lat.Już sobie wyobrażam wycieczki kibiców Aeku do miejscowości o liczbie ludności dwa tysiące..albo mecze trzeciej ligi u siebie przy 10 tysiakach ludzi ;)Będzie się działo czuję 🙂

Wycofanie drużyny z II ligi jest oficjalną informacją..

Kojarzy może ktoś klub Aigaleo (czy Egaleo), który na początku XXI wieku kilka razy reprezentował Grecję w Pucharze UEFA i Pucharze Intertoto? Może AEK będzie miał okazję zagrać z nimi. Byłoby to ciekawe spotkanie dwóch upadłych potęg.

Zapewne się spotkają, wszakże to stolica..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4075 dni!