Nowe umowy piłkarzy PAO!

Dobrą wiadomością dla kibiców Panathinaikosu powinno się wydawać to, iż w nowym sezonie nie będzie kolejnego odpływu graczy którzy w tym sezonie stanowili o sile zespołu z Aten.

To iż „Koniczynki” po słabym sezonie czekają pewne przeobrażenia było i jest przesądzone, ale też włodarze klubu starają się utrzymać kluczowych i podstawowych w tym sezonie graczy. Kilka dni temu po rozmowach o nowych kontraktach, a dokładnie obniżeniu gaży umowy parafowali najlepszy strzelec drużyny w tym sezonie Toche oraz pomocnik Vitolo. Tuż po tym kolejnym graczem który przystał na nowe warunki i zdecydował się pozostać mimo znacznego „obcięcia” kontraktu był obrońca Jean-Alain Boumsong.

Po nie przyznaniu na ten moment licencji PAO i nakazie płacenia 10 mln Euro sytuacja nieco się włodarzom skomplikowała i rozmowy z kolejnymi piłkarzami będą mocno utrudnione.

4 opinie na “Nowe umowy piłkarzy PAO!

Miejmy nadzieje że zrobią wszystko aby otrzymać licencje. Jestem ciekawy kogo jeszcze ściągną do klubu i mam nadzieje że Kara wróci.

Wszystko pewnie zrobią, ale czy będzie to docenione przez EPO?

Miała być wielka ofensywa transferowa, a przez EPO będzie paniczna walka o zatrzymanie najgłośniejszych nazwisk. Ciekawe co będzie z Lucho Figueroą, ale sądząc po jego bojowym charakterze raczej nie będzie chciał przystać na obniżenie zarobków i albo wróci do Emelec Guayaquil albo wyjedzie gdzieś do Meksyku.

Po prostu powtórka z roku ubiegłego. PAO złożył odwołanie i jest bardzo pewny sukcesu, więc może ten transferowy bum jeszcze się rozpocznie.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4018 dni!