Play-off: PAOK – Asteras 1:0

PAOK Saloniki pokonał w meczu 4. kolejki play-off Super League Asteras Tripolis 1:0.

Pierwsze część meczu mimo chęci z obu stron nie była zbyt efektywna. W 5. minucie Emanuel Perrone zagrał w polu karnym do Juana Pablo Caffy, ale ten z bliska trafił w golkipera PAOK-u. W 22. minucie Pablo De Blasis uderzył z rzutu wolnego, piłka zmierzała w okienko bramki, ale ostatecznie wyszła nad bramką gospodarzy. Niestety były to najciekawsze sytuacje pierwszych 45 minut.

W drugiej połowie emocji było zdecydowanie więcej. W 54. minucie Zvonimir Vukić dostał świetną piłkę 10 metrów od bramki, ale z tej odległości chybił. W 57. minucie gniotący rywala w tej drugiej części PAOK strzelił gola. Bertrand Robert z linii kończącej boisko zdołał dośrodkować piłkę pod bramkę, ale wybił ją głową Khalifa Sankare, jednak nie była to perfekcyjna interwencja i futbolówka trafiła wprost na nogę Sekou Oliseha, który strzałem z woleja trafił w róg bramki Asterasu. W 73. minucie Perrone przedarł się prawą stroną,a le jego strzał przyblokował Bongani Khumalo i piłka wyszła obok bramki. W 83. minucie Oliseh poszedł indywidualnie na bramkę Arkadyjczyków, ale jego strzał po efektownym rajdzie wybronił Márton Fülöp.


[match id=2322] 1:0 Sekou Oliseh 57′

ż.k. Ergys Kaçe, Costin Lazar, Kostas Katsouranis, Sekou Oliseh – Giannis Kontoes
cz.k. Ergys Kaçe 88′

PAOK
Panagiotis Glykos, Alexis Apostolopoulos, Zvonimir Vukić (56′ Giorgos Georgiadis), Bertrand Robert, Lino (80′ Kostas Stafylidis), Costin Lazăr (87′ Lima Lawrence), Ergys Kaçe, Kostas Katsouranis, Bongani Khumalo, Stefanos Athanasiadis, Sekou Oliseh

Asteras
Márton Fülöp, Fernando Usero, Emanuel Perrone, Savvas Tsabouris, Leandro Alvarez (70′ Christos Kalantzis), Juan Pablo Caffa (55′ Rayo), Khalifa Sankaré, Ximo Navarro, Dimitris Kourbelis, Pablo De Blasis, Giannis Kontoes (32′ Lefteris Gialousis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3957 dni!