AEK montuje silną ekipę!

AEK Ateny bardzo poważnie do serca wziął sobie odbudowę potęgi klubu i już teraz pokazuje, że nie będzie miał sobie równych w trzeciej lidze.

Dimitris Melissanidis zapowiedział – „W ciągu trzech lat mistrzostwo Alpha Ethniki„. Odbudowa potęgi ma być rozłożona w etapach zarówno czysto sportowych jaki i infrastrukturalnych i ekonomicznych.

Od kilku tygodni sztab Enosis w składzie Traianos Dellas, Dusan Bajević i Nikos Liberopoulos szuka odpowiednich piłkarzy do zbudowania mocnego teamu, zarówno tych doświadczonych jak i młody przyszłościowych zawodników.

Z klubem już podpisali nowe kontrakty: Nikos Georgeas, Dimitris Anakoglou, Tasos Tsoumagas, Sokratis Tsoukalas, Michalis Pavlis i Aineias Kalogeris. Warunki z AEK-iem negocjują również Vasilis Rovas, Giorgos Koutroubis i Thomas Nazlidis. Do tej grupy dochodzą jeszcze młodzi wychowankowie, którzy dotychczas walczyli w drużynach U-20 i U-17.

Wszyscy na początku będą oczywiście zarabiać dużo mniej niż dotychczas, ale z każdym miesiącem i posuwającym się do przodu zakładanym planem sytuacja ma ulegać sukcesywnej poprawie..

1 opinia na “AEK montuje silną ekipę!

Rok po roku,krok po kroku…Czyli widać ,że chcą co sezon awansować i jako beniaminek wygrać ligę.Szkoda tylko że jak sześć,siedem lat temu mieli najmocniejszą w lidze kadrę wygrali ”marchewkę z groszkiem”i zostały na ten sezon długi w wysokości 35 mln .Źle im nie życzę bo bez nich liga będzie smutniejsza,ale te zapowiedzi na dziś brzmią raczej komicznie i o ile w awans rok po roku do GSL wierzę o tyle w szybkie mistrzostwo już nie..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4082 dni!