Play-off: Olympiakos – Niki 1:1

Olympiakos Volou zremisował z Niki Volou 1:1 w meczu 2. kolejki play-off Football League.

Przed derbami Wolos jak to już w tym sezonie bywało nie obyło się bez przepychanek i interwencji policji, ale na szczęście w czasie meczu nie było żadnych incydentów.

Olympiakos otworzył wynik w 19. minucie spotkania. Do wywalczonego rzutu wolnego podszedł Mario Breska i świetnym uderzeniem zaskoczył Iliasa Vourasa. Niki wyrównała w 36. minucie. Z prawego skrzydła piłkę dograł Allan Lalin, a do siatki gospodarzy trafił Anastasios Kyriakos. W 41. minucie Vertzos sfaulował w polu karnym Iliasa Solakisa i sędzia wskazał na 11 metr. Do futbolówki podszedł Yennick Yenga, ale Vouras wybronił jego strzał.

W drugiej części obie ekipy grały bez rytmu, co przekładało się na znikomą ilość dobrych sytuacji. Najlepszą miał w samej końcówce Athanaios Pindonis, który w 85. minucie stanął oko w oko z golkiperem Niki, ale nie potrafił go pokonać.


[match id=2396] 1:0 Mario Breska 19′
1:1 Anastasios Kyriakos 36′

ż.k. Evangelos Gotovos – Angelos Vertzos, Allan Lalin

Olympiakos
Theodoros Gitkos, Panagiotis Katsiaros, Ilias Solakis (90′ Patrick Ogunsoto), Mario Breska, Egutu Oliseh, Matias Bolatti (60′ Anete), Yennick Yenga (89′ Diego Nadaya), Evangelos Gotovos, Athanasios Palaiologos, Athanaios Pindonis, Dimitris Petkakis

Niki
Ilias Vouras, Stergios Psianos, Angelos Vertzos, Dimitris Samaras, Kostas Chatzis, Nikos Pourtoulidis, Charilaos Pappas (62′ Bożidar Tadić), Anastasios Kyriakos, Allan Lalin (76′ Kostas Fligos), Theodoros Papadopoulos, Manolis Skoufalis (85′ Pantelis Rizogiannis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4006 dni!