PAS nie przedłuży umowy z Christopoulosem!

PAS Giannina mimo chęci przedłużenia umowy z dotychczasowym trenerem Giannisem Christopoulosem ostatecznie tego nie zrobi.

Od początku czerwca prezes klubu Giorgos Christovasilis z własnej inicjatywy zaproponował Christopoulosowi spotkanie, na którym obie strony miały omówić kwestie przedłużenia umowy oraz plan przygotowań przed nowym sezonem. Atmosfera rozmów była doskonała. Klub zgodził się m.in. na wyższy kontrakt Christopoulosa oraz był przychylny jego wizji drużyny w nowym sezonie. Obie strony uścisnęły sobie dłoń i wyglądało, że nic nie zmieni tych postanowień, ale..

Szkoleniowiec nieoczekiwanie podzielił się z prezesem „nowiną”, że dostał propozycję z zagranicy (ponoć zainteresowała się nim ukraińska Tawrija Symferopol) i potrzebuje dwóch dni na przemyślenie całej sytuacji. Niestety dwa dni minęły, a Christopoulos nie dał jednoznacznej odpowiedzi. Włodarze „Ajaksu Epiru” nie mając wiele czasu na przygotowanie do rundy kwalifikacyjnej europejskich pucharów postanowili nie przedłużać już tej historii i poinformowali, że wycofują wniosek o odnowienie umowy o współpracy dla Christopoulosa i zarazem dziękują trenerowi za jego wielki wkład w ostatni sukces drużyny.

Christopoulos był jednym z tych trenerów, który wytrwał w jednej drużynie przez cały sezon. Poprowadził PAS w 30 meczach Super League, 6 play-off Super League i 6 Pucharu Grecji. Bilans jego pracy to 18 zwycięstw, 9 remisów i 15 porażek.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4074 dni!