Play-off: Olympiakos – Iraklis 4:0

Olympiakos Volou pokonał w meczu 4. kolejki play-off Football League PAE Iraklis 1908 4:0.

W 17. minucie gospodarze otworzyli wynik spotkania. Matias Bolatti zagrał na prawo do Mario Breski, a ten odegrał piłkę do Iliasa Solakisa, który wykorzystał złe ustawienie rywala i trafił do bramki Iraklisa. W 34. minucie Olympiakos podwyższył swoje prowadzenie. Solakis zagrał w pole karne do Breski, którego niezgodnie z przepisami zatrzymał przed bramką Huanderson i sędzia wskazał na punkt oddalony od bramki o 11 metrów. Do piłki podszedł Kostas Kapetanos i pewnie pokonał brazylijskiego bramkarza.

W 66. minucie było już praktycznie po walce. Błąd obrony Iraklisa wykorzystał Solakis, który dograł futbolówkę do Breski, a ten podwyższył wynik spotkania. W 78. minucie okazji sam na sam nie wykorzystał Anete, ale gospodarze i tak kilka minut później dopięli swego. W 82. minucie znów w roli głównej znalazł się Breska, który dostał piłkę od Kapetanosa i po krótkim rajdzie uderzył w długi róg bramki, pieczętując tym samym pogrom nad „Starymi”..


[match id=2404] 1:0 Ilias Solakis 17′
2:0 Kostas Kapetanos 35′(k)
3:0 Mario Breska 66′
4:0 Mario Breska 82′

ż.k. Spyros Gogolos – Antonios Natsouras, Angelos Papasterianos, Huanderson
cz.k. Spyros Gogolos 90′

Olympiakos
Theodoros Gitkos, Ilias Solakis (72′ Anete), Athanasios Pindonis, Evangelos Gotovos, Matias Bolatti, Mario Breska (83′ Diego Nadaya), Dimitris Tsiatsios, Spyros Gogolos, Kostas Kapetanos, Yannick Yenga, Panagiotis Katsiaros (38′ Efthimios Gousoulis)

Iraklis
Huanderson, Stavros Vangelopoulos (51′ Charis Sarafoglou), Julien Fernandes, Dani Lopez, Nestoras Stefanidis, Savvas Siatravanis, Jovan Isaac (70′ Alexandros Natsiopoulos), Nikos Savvidis, Christos Paligeorgos, Antonios Natsouras, Nikos Soulidis (40′ Hristijan Kirovski)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4006 dni!