Warzycha trenerem GS Kallithea!

Jak już informowaliśmy kilka tygodni temu Krzysztof Warzycha był kandydatem na stanowisko trenera GS Kallithea, a w środę oficjalnie został szkoleniowcem drugoligowca.

Blisko miesiąc włodarze klubu z „El Paso” szukali nowej opcji na łwkę trenerską. Nazwisko Polaka cały czas było na szczycie listy potencjalnych trenerów, jednak administracja zwlekała ze sformalizowaniem umowy. Ostatecznie musiał przyjść ten dzięń i choć początkowo miał to być wtorek, to podpisy złożone zostały dopiero w środę.

Chcę podziękować panu Salevrisowi i administracji klubu za zaufanie jakim mnie obdarzyli i pozwolili mi jakby nie patrzeć na początku mojej trenerskiej kariery zostać szkoleniowcem w historycznym i jednym z lepszych pod wieloma względami klubów w Grecji. Z mojej strony obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby spłacić to zaufanie i dam z siebie wszystko, by osiągnąć nasze cele.” – powiedział Warzycha po złożeniu podpisu.

Jak do tej port Warzycha samodzielnie prowadził dwa kluby – AO Aigaleo i Fokikos Amfissa. W obu chwalono go za podejście do swoich obowiązków i za osiągane wyniki, ale też w obu po pewnym czasie doszło do konfliktu z włodarzami, co w konsekwencji kończyło się rozstaniem.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4012 dni!