Itandje wyjechał z Grecji!

Charles Itandje został wypożyczony z PAOK-u Saloniki do tureckiego Konyasporu.

Od momentu przejścia do PAOK-u Itandje nie miał zbyt wielu powodów do zachwytu, bowiem mało grał (zaledwie 9 ligowych meczów), a pod koniec sezonu bliski był nawet definitywnego opuszczenia „Tyrana Północy”. Sytuacja odmieniła się nieco po przyjściu Huuba Stevensa, który zabrał go na zgrupowanie do Austrii i wydawało się, że jego pozycja w drużynie wzrosła. Jednak we wtorek klub poinformował Itandje, że wypożycza go na rok do Konyasporu.

3 opinie na “Itandje wyjechał z Grecji!

Kariera tego piłkarza mocno zawirowała po odejściu z Atromitosu.Miał dobrze i był podstawowym bramkarzem mojej ekipy,jednak coś nie potrafił się odnaleźć w Salonikach i mamy efekt.No cóż życzę mu powodzenia,bo to naprawdę fajny gość.Szkoda że nie próbował porozumieć się z Atromitosem bo przez chwilę był taki temat.Teraz ciekawi mnie jak poradzi sobie w PAOK-u Skondras,bo przygody trenera Donisa i Itandje po opuszczeniu Peristeri nie były zbyt udane w ”tyranie północy”..

Ajj, obawiam się, że Skondras może sobie nie poradzić w PAOK-u. Szkoda, że wszystkim zależy na faworach i pakują się do Tyrana gdzie psują sobie pomyślnie toczącą się karierę. Szczerze to bardziej prawego obrońcę widziałbym w tej Bologni, która też wyrażała nim zainteresowanie. Tam Grecy jakoś sobie radzą. Panagiotis Kone, Lazaros i wszystko tam się ułożyło.

Wyjazd do „wielkiego świata” to pewnego rodzaju niewiadoma o czym przekonali się już Spyropoulos, Ninis, Tzorvas. Dwóch z nich już wróciło do Grecji i chyba dobrze dla ich kariery..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4011 dni!