Skoda uległa Omonii!

Skoda Xanthi przegrała w meczu towarzyskim z Omonią Nikozja 1:3.

W 12. minucie spotkania świetne podanie Karima Soltani otworzyło drogę do bramki Theodorosowi Vasilakakisowi, który mimo naciskającego go obrońcy urwał się i uderzył nie do obrony. Omonia wyrównała dopiero w 63. minucie, a gola strzelił dla niej Tony Taylor. Niestety tuż po rozpoczęciu 70 minuty meczu drużyna z Cypru trafiła do bramki „Królowej Tracji” jeszcze dwukrotnie. Najpierw rzut karny sprokurował Kostas Fliskas, co wykorzystał Georgios Efrem, a chwilę później bierność defensywy wykorzystał polski napastnik Łukasz Gikiewicz.

ZOBACZ BRAMKĘ SKODY

Skoda
Dimitris Kyriakidis (46′ Chema), Spyros Vallas, Theodoros Vasilakakis (46′ Kostas Fliskas), Dimitris Komesidis (69′ Manolis Bertos), Paito (69′ Dimos Baxevanidis), Marcelinho (69′ Vangelis Platellas), Serie Die (85′ Theodoros Toromanidis), Petros Mantalos (60′ Iason Papadimitriou), Karim Soltani (69′ Panagiotis Triadis), Dimitris Goutas (69′ Steve Gohouri), Nicolas Marin (82′ Stelios Nakas)

3 opinie na “Skoda uległa Omonii!

Cypryjczycy mają ambicje i liczę, że w tym roku w Lidze Europy i w el. LM nie skompromitują się tak jak rok temu i w fazach grupowych LM i LE łącznie będą przynajmniej dwie ekipy z Wyspy Afrodyty. Klubowo są teraz silniejsi od Grecji i w sumie ta liga cieszy się u mnie sporą sympatią.

Po ostatnim ekonomicznym kryzysie Z Cypru wyjechało kilku wartościowych piłkarzy i myślę, ze będzie jeszcze gorzej. Grecy tam grający narzekają na pogorszenie warunków współpracy..

Właśnie dlatego mocno trzymam kciuki za wylosowanie przez Legię w IV rundzie eLM APOEL-u. Byłaby dobra okazja do konfrontacji Mistrza Polski i Cypru oraz sprawdzenie co się zmieniło od czasu meczu Wisła-APOEL. Helio Pinto zapewne udzieliłby kilku cennych wskazówek 🙂

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4080 dni!