Informacja

Już 18 lipca rusza nowa edycja „Typera Ligi Greckiej”.

Będzie więcej meczów do typowania, więcej klasyfikacji i zarazem dużo więcej emocji niż w poprzedniej edycji. Od września pojawi się też nowość – „Pytania z wiedzy o greckim futbolu”, co też będzie miało wpływ na klasyfikację końcową zabawy.

Zapraszam do zakładki „Typer Ligi Greckiej” i proszę zapoznać się z zasadami zabawy. W razie pytań proszę kontaktować się przez PW.

P.S.
Jest to nowy plugin i choć był testowany to jednak może czymś zaskoczyć. Mam jednak nadzieję, że nie będzie problemów, a serwer wytrzyma obciążenie.

Jednocześnie zapraszam na fanpage strony na facebooku GRECKA PIŁKA oraz na Twettera – GRECKA PIŁKA, gdzie również można znaleźć aktualne informacje o greckim futbolu.

Mam nadzieję, że nas polubicie 🙂

11 opinie na “Informacja

Pytania dot. greckiej piłki – ciekawa opcja ale jak to zrobić z głową w obecnych czasach kiedy odpowiedź niemal na każde pytanie w kilka chwil można znaleźć dzięki google.com?

O pytaniach napiszę przed rozpoczęciem ich publikacji (pod koniec sierpnia). Niektóre z pytań będą złożone, niektóre oparte na zdjęciu. W regulaminie jest opcja 20 punktów za dobrą odpowiedź, ale przy bardziej złożonych pytaniach za każdą poprawną opcję będę punkty.. Zobaczymy jak to wyjdzie 🙂

Nie wiem czy dobrze to rozumiem..Czy wyniki typowań,wiedza o piłce oraz puchary będą liczone do jednej tabeli czy to wszystko będzie osobno tylko dodatkową klasyfikacją będzie suma tych zabaw?

Ogólna klasyfikacja będzie łączyć wszystko, a dodatkowo można wygrać trzy inne rankingi czyli „wiedzę”, „super league” i „europuchary”.

To trochę niesprawiedliwe bo przecież Tobie Leszku ”odpadnie”jedna z klasyfikacji a więc -wiedza.Wszak to Ty będziesz zadawał pytania.Nie chcesz obronić tytułu z minionego sezonu? 🙂 .A tak a propos to czemu punktacja za wytypowanie remisu jest równa trafieniu zwycięscy? Już chyba wcześniej Vazelos zauważył słusznie zresztą że remis trudniej wytypować,więc powinien być wyżej punktowany.Nic z tym się nie da zrobić?
Ale ogólnie BRAWO ! Zapowiada się ciekawa ,sympatyczna zabawa.Gratuluję pomysłu i pracy nad tym tematem.

Przynajmniej nikt nie będzie mi zarzucał, że kombinuję 🙂
Co do remisu to każdy mecz zaczyna się podziałem punktów i obie ekipy muszą się napracować, by strzelić gola i jego strzelenie oraz wygranie meczu to jest dopiero wyczyn 😉

Jak na razie tylko ja zadeklarowałem swój udział w typerze 😉

Najlepszym sposobem na sprawdzenie się z SuperLeague byłaby Fantasy Liga – bo i trzeba wytypować poniekąd wynik (poprzez dobór graczy drużyn zwycięskich) a także przewidzieć który z graczy dobrze spisze się na boisku.
Leszku opcja z testem wiedzy o piłce chyba trochę nie do końca dobra – no bo co zrobić z Tobą, który zna odpowiedź na zadane przez siebie pytanie – tak jak uwagę zwrócił Fentagin.

To był celowy zabieg. Właśnie o to chodziło, by nikt nie zarzucił, że mogę manipulować wynikami zabawy.

Manipulować?? Żartujesz? Ty? Prędzej uwierzę ,że Jarek Kaczyński jest piękną .długonogą dziewicą 🙂
Chodzi tylko o to abyś mógł wziąć udział w tej zabawie i liczył się w każdej z klasyfikacji.Musimy więc wymyślić jak ten problem rozwiązać 😉 ewentualnie nie powinna się ta dyscyplina liczyć w punktacji ogólnej,a traktować możemy ją tylko osobno jako dodatkową zabawę.Zresztą już z założenia przypomina mi to trochę forumowe X czy Y tyle że na punkty 🙂
No nie wiem..może będziemy Ci wymyślać i zadawać jakieś osobne pytania do tej klasyfikacji? Znając poczucie humoru(pozytywnie!) 😀 niektórych naszych forumowiczów zostaniesz zbombardowany pytaniami z greckiej piłki oczywiście 😉 i np ”ile twix-ów jest w stanie wciągnąć Giorgios Karagounis 😉 ? ” albo ”kto zżarł batonika Katsouranisowi na zgrupowaniu kadry? a)Samaras b)Torosidis c)Lewandowski który przez przypadek wpadł do greckiej szatni… 🙂

Pytania według mnie nie będą takie łatwe przynajmniej nie wszystkie i nie dla wszystkich. Zobaczymy ilu będzie chętnych i być może faktycznie zrobię „wiedzę” jako osobny ranking nie związany z typowaniem meczów..

Zrób tak żebyś mógł wziąć udział w zabawie jako pełnoprawny zawodnik 🙂 Żadnej litości i żadnych forów .Jesteś obrońcą tytułu i też masz prawo do zabawy.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4016 dni!