Terminarz Super League 2013/2014!

super leagueW czwartek odbyło się losowanie terminarza Super League na sezon 2013/2014.

Sezon rozpocznie się 17 sierpnia.

Szczegółowy terminarz sezonu 2013/2014

1. kolejka

Asteras Tripolis – PAS Giannina
AO PLatanias – PAE Veria
Apollon Smyrnis – Aris Saloniki
OFI Kreta – Panionios GSS
AEL Kallonis – Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny – Panaitolikos Agrinio
Atromitos Peristeri – Ergotelis Heraklion
PAOK Saloniki – SKoda Xanthi
Levadiakos – Panthrakikos Komotini

2. kolejka

AO Platanias – Asteras Tripolis
PAS Giannina – Apollon Smyrnis
PAE Veria – OFI Kreta
Aris Saloniki – AEL Kallonis
Panionios GSS – Panathinaikso Ateny
Olympiakos Pireus – Atromitos Peristeri
Panaitolikos Agrinio – PAOK Saloniki
Ergotelis Heraklion – Levadiakos
Skoda Xanthi – Panthrakikos Komotini

3. kolejka

Asteras Tripolis – Apollon Smyrnis
OFI Kreta – AO Platanias
AEL Kallonis – PAS Giannina
Panathinaikos Ateny – PAE Veria
Atromitos Peristeri – Aris Saloniki
PAOK Saloniki – Panionios GSS
Levadiakos – Olympiakos Pireus
Panthrakikos Komotini – Panaitolikos Agrinio
Skoda Xanthi – Ergotelis Heraklion

4. kolejka

OFI Kreta – Asteras Tripolis
Apollon Smyrnis – AEL Kallonis
AO Platanias – Panathinaikos Ateny
PAS Giannina – Atromitos Peristeri
PAE Veria – PAOK Saloniki
Aris Saloniki – Levadiakos
Panionios GSS – Panthrakikos Komotini
Olympiakos Pireus – Skoda Xanthi
Panaitolikos Agrinio – Ergotelis Heraklion

5. kolejka

Asteras Tripolis – AEL Kallonis
Panathinaikos Ateny – OFI Kreta
Atromitos Peristeri – Apollon Smyrnis
PAOK Saloniki – AO Platanias
Levadiakos – PAS Giannina
Panthrakikos Komotini – PAE Veria
Skoda Xanthi – Aris Saloniki
Ergotelis Heraklion – Panionios GSS
Panaitolikos Agrinio – Olympiakos Pireus

6. kolejka

Panathinaikos Ateny – Asteras Tripolis
AEL Kallonis – Atromitos Peristeri
OFI Kreta – PAOK Saloniki
Apollon Smyrnis – Levadiakos
AO Platanias – Panthrakikos Komotini
PAS Giannina – Skoda Xanthi
PAE Veria – Ergotelis Heraklion
Aris Saloniki – Panaitolikos Agrinio
Panionios GSS – Olympiakos Pireus

7. kolejka

Asteras Tripolis – Atromitos Peristeri
PAOK Saloniki – Panathinaikos Ateny
Levadiakos – AEL Kallonis
Panthrakikos Komotini – OFI Kreta
Skoda Xanthi – Apollon Smyrnis
Ergotelis Heraklion – AO Platanias
Panaitolikos Agrinio – PAS Giannina
Olympiakos Pireus – PAE Veria
Panionios GSS – Aris Saloniki

8. kolejka

PAOK Saloniki – Asteras Tripolis
Atromitos Peristeri – Levadiakos
Panathinaikos Ateny – Panthrakikos Komotini
AEL Kallonis – Skoda Xanthi
OFI Kreta – Ergotelis Heraklion
Apollon Smyrnis – Panaitolikos Agrinio
AO Platanias – Olympiakos Pireus
PAS Giannina – Panionios GSS
PAE Veria – Aris Saloniki

9. kolejka

Asteras Tripolis – Levadiakos
Panthrakikos Komotini – PAOK Saloniki
Skoda Xanthi – Atromitos Peristeri
Ergotelis Heraklion – Panathinaikos Ateny
Panaitolikos Agrinio – AEL Kallonis
Olympiakos Pireus – OFI Kreta
Panionios GSS – Apollon Smyrnis
Aris Saloniki – AO Platanias
PAE Veria – PAS Giannina

10. kolejka

Panthrakikos Komotini – Asteras Tripolis
Levadiakos – Skoda Xanthi
PAOK Saloniki – Ergotelis Heraklion
Atromitos Peristeri – Panaitolikos Agrinio
Panathinaikos Ateny – Olympiakos Pireus
AEL Kallonis – Panionios GSS
OFI Kreta – Aris Saloniki
Apollon Smyrnis – PAE Veria
PAS Giannina – AO Platanias

11. kolejka

Asteras Tripolis – Skoda Xanthi
Ergotelis Heraklion – Panthrakikos Komotini
Panaitolikos Agrinio – Levadiakos
Olympiakos Pireus – PAOK Saloniki
Panionios GSS – Atromitos Peristeri
Aris Saloniki – Panathinaikos Ateny
PAE Veria – AEL Kallonis
PAS Giannina – OFI Kreta
AO Platanias – Apollon Smyrnis

12. kolejka

Ergotelis Heraklion – Asteras Tripolis
Skoda Xanthi – Panaitolikos Agrinio
Panthrakikos Komotini – Olympiakos Pireus
Levadiakos – Panionios GSS
PAOK Saloniki – Aris Saloniki
Atromitos Peristeri – PAE Veria
Panathinaikos Ateny – PAS Giannina
AEL Kallonis – AO Platanias
Apollon Smyrnis – OFI Kreta

13. kolejka

Asteras Tripolis – Panaitolikos Agrinio
Olympiakos Pireus – Ergotelis Heraklion
Panionios GSS – Skoda Xanthi
Aris Saloniki – Panthrakikos Komotini
PAE Veria – Levadiakos
PAS Giannina – PAOK Saloniki
AO Platanias – Atromitos Peristeri
Apollon Smyrnis – Panathinaikos Ateny
OFI Kreta – AEL Kallonis

14. kolejka

Olympiakos Pireus – Asteras Tripolis
Panaitolikos Agrinio – Panionios GSS
Ergotelis Heraklion – Aris Saloniki
Skoda Xanthi – PAE Veria
Panthrakikos Komotini – PAS Giannina
Levadiakos – AO Platanias
PAOK Saloniki – Apollon Smyrnis
Atromitos Peristeri – OFI Kreta
AEL Kallonis – Panathinaikos Ateny

15. kolejka

Asteras Tripolis – Panionios GSS
Aris Saloniki – Olympiakos Pireus
PAE Veria – Panaitolikos Agrinio
PAS Giannina – Ergotelis Heraklion
AO Platanias – Skoda Xanthi
Apollon Smyrnis – Panthrakikos Komotini
OFI Kreta – Levadiakos
AEL Kallonis – PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny – Atromitos Peristeri

16. kolejka

Aris Saloniki – Asteras Tripolis
Panionios GSS – PAE Veria
Olympiakos Pireus – PAS Giannina
Panaitolikos Agrinio – AO Platanias
Ergotelis Heraklion – Apollon Smyrnis
Skoda Xanthi – OFI Kreta
Panthrakikos Komotini – AEL Kallonis
Levadiakos – Panathinaikos Ateny
Atromitos Peristeri – PAOK Saloniki

17. kolejka

Asteras Tripolis – PAE Veria
PAS Giannina – Aris Saloniki
AO Platanias – Panionios GSS
Apollon Smyrnis – Olympiakos Pireus
OFI Kreta – Panaitolikos Agrinio
AEL Kallonis – Ergotelis Heraklion
Panathinaikos Ateny – Skoda Xanthi
Atromitos Peristeri – Panthrakikos Komotini
PAOK Saloniki – Levadiakos

18. kolejka

PAS Giannina – Asteras Tripolis
PAE Veria – AO Platanias
Aris Saloniki – Apollon Smyrnis
Panionios GSS – OFI Kreta
Olympiakos Pireus – AEL Kallonis
Panaitolikos Agrinio – Panathinaikos Ateny
Ergotelis Heraklion – Atromitos Peristeri
Skoda Xanthi – PAOK Saloniki
Panthrakikos Komotini – Levadiakos

19. kolejka

Asteras Tripolis – AO Platanias
Apollon Smyrnis – PAS Giannina
OFI Kreta – PAE Veria
AEL Kallonis – Aris Saloniki
Panathinaikos Ateny – Panionios GSS
Atromitos Peristeri – Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki – Panaitolikos Agrinio
Levadiakos – Ergotelis Heraklion
Panthrakikos Komotini – Skoda Xanthi

20. kolejka

Apollon Smyrnis – Asteras Tripolis
AO Platanias – OFI Kreta
PAS Giannina – AEL Kallonis
PAE Veria – Panathinaikos Ateny
Aris Saloniki – Atromitos Peristeri
Panionios GSS – PAOK Saloniki
Olympiakos Pireus – Levadiakos
Panaitolikos Agrinio – Panthrakikos Komotini
Ergotelis Heraklion – Skoda Xanthi

21. kolejka

Asteras Tripolis – OFI Kreta
AEL Kallonis – Apollon Smyrnis
Panathinaikos Ateny – AO Platanias
Atromitos Peristeri – PAS Giannina
PAOK Saloniki – PAE Veria
Levadiakos – Aris Saloniki
Panthrakikos Komotini – Panionios GSS
Skoda Xanthi – Olympiakos Pireus
Ergotelis Heraklion – Panaitolikos Agrinio

22. kolejka

AEL Kallonis – Asteras Tripolis
OFI Kreta – Panathinaikos Ateny
Apollon Smyrnis – Atromitos Peristeri
AO Platanias – PAOK Saloniki
PAS Giannina – Levadiakos
PAE Veria – Panthrakikos Komotini
Aris Saloniki – Skoda Xanthi
Panionios GSS – Ergotelis Heraklion
Olympiakos Pireus – Panaitolikos Agrinio

23. kolejka

Asteras Tripolis – Panathinaikos Ateny
Atromitos Peristeri – AEL Kallonis
PAOK Saloniki – OFI Kreta
Levadiakos – Apollon Smyrnis
Panthrakikos Komotini – AO Platanias
Skoda Xanthi – PAS Giannina
Ergotelis Heraklion – PAE Veria
Panaitolikos Agrinio – Aris Saloniki
Olympiakos Pireus – Panionios GSS

24. kolejka

Atromitos Peristeri – Asteras Tripolis
Panathinaikos Ateny – PAOK Saloniki
AEL Kallonis – Levadiakos
OFI Kreta – Panthrakikos Komotini
Apollon Smyrnis – Skoda Xanthi
AO Platanias – Ergotelis Heraklion
PAS Giannina – Panaitolikos Agrinio
PAE Veria – Olympiakos Pireus
Aris Saloniki – Panionios GSS

25. kolejka

Asteras Tripolis – PAOK Saloniki
Levadiakos – Atromitos Peristeri
Panthrakikos Komotini – Panathinaikos Ateny
Skoda Xanthi – AEL Kallonis
Ergotelis Heraklion – OFI Kreta
Panaitolikos Agrinio – Apollon Smyrnis
Olympiakos Pireus – AO Platanias
Panionios GSS – PAS Giannina
Aris Saloniki – PAE Veria

26. kolejka

Levadiakos – Asteras Tripolis
PAOK Saloniki – Panthrakikos Komotini
Atromitos Peristeri – Skoda Xanthi
Panathinaikos Ateny – Ergotelis Heraklion
AEL Kallonis – Panaitolikos Agrinio
OFI Kreta – Olympiakos Pireus
Apollon Smyrnis – Panionios GSS
AO Platanias – Aris Saloniki
PAS Giannina – PAE Veria

27. kolejka

Asteras Tripolis – Panthrakikos Komotini
Skoda Xanthi – Levadiakos
Ergotelis Heraklion – PAOK Saloniki
Panaitolikos Agrinio – Atromitos Peristeri
Olympiakos Pireus – Panathinaikos Ateny
Panionios GSS – AEL Kallonis
Aris Saloniki – OFI Kreta
PAE Veria – Apollon Smyrnis
AO Platanias – PAS Giannina

28. kolejka

Skoda Xanthi – Asteras Tripolis
Panthrakikos Komotini – Ergotelis Heraklion
Levadiakos – Panaitolikos Agrinio
PAOK Saloniki – Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri – Panionios GSS
Panathinaikos Ateny – Aris Saloniki
AEL Kallonis – PAE Veria
OFI Kreta – PAS Giannina
Apollon Smyrnis – AO Platanias

29. kolejka

Asteras Tripolis – Ergotelis Heraklion
Panaitolikos Agrinio – Skoda Xanthi
Olympiakos Pireus – Panthrakikos Komotini
Panionios GSS – Levadiakos
Aris Saloniki – PAOK Saloniki
PAE Veria – Atromitos Peristeri
PAS Giannina – Panathinaikos Ateny
AO Platanias – AEL Kallonis
OFI Kreta – Apollon Smyrnis

30. kolejka

Panaitolikos Agrinio – Asteras Tripolis
Ergotelis Heraklion – Olympiakos Pireus
Skoda Xanthi – Panionios GSS
Panthrakikos Komotini – Aris Saloniki
Levadiakos – PAE Veria
PAOK Saloniki – PAS Giannina
Atromitos Peristeri – AO Platanias
Panathinaikos Ateny – Apollon Smyrnis
AEL Kallonis – OFI Kreta

31. kolejka

Asteras Tripolis – Olympiakos Pireus
Panionios GSS – Panaitolikos Agrinio
Aris Saloniki – Ergotelis Heraklion
PAE Veria – Skoda Xanthi
PAS Giannina – Panthrakikos Komotini
AO Platanias – Levadiakos
Apollon Smyrnis – PAOK Saloniki
OFI Kreta – Atromitos Peristeri
Panathinaikos Ateny – AEL Kallonis

32. kolejka

Panionios GSS – Asteras Tripolis
Olympiakos Pireus – Aris Saloniki
Panaitolikos Agrinio – PAE Veria
Ergotelis Heraklion – PAS Giannina
Skoda Xanthi – AO Platanias
Panthrakikos Komotini – Apollon Smyrnis
Levadiakos – OFI Kreta
PAOK Saloniki – AEL Kallonis
Atromitos Peristeri – Panathinaikos Ateny

33. kolejka

Asteras Tripolis – Aris Saloniki
PAE Veria – Panionios GSS
PAS Giannina – Olympiakos Pireus
AO Platanias – Panaitolikos Agrinio
Apollon Smyrnis – Ergotelis Heraklion
OFI Kreta – Skoda Xanthi
AEL Kallonis – Panthrakikos Komotini
Panathinaikos Ateny – Levadiakos
PAOK Saloniki – Atromitos Peristeri

34. kolejka

PAE Veria – Asteras Tripolis
Aris Saloniki – PAS Giannina
Panionios GSS – AO Platanias
Olympiakos Pireus – Apollon Smyrnis
Panaitolikos Agrinio – OFI Kreta
Ergotelis Heraklion – AEL Kallonis
Skoda Xanthi – Panathinaikos Ateny
Panthrakikos Komotini – Atromitos Peristeri
Levadiakos – PAOK Saloniki

2 opinie na “Terminarz Super League 2013/2014!

TOP3 mecze, na które czekam:

8. kolejka
OFI – Ergotelis

10. kolejka
Panathinaikos – Olympiakos

12. kolejka
PAOK – Aris

Manias już w pierwszym meczu wraca na Smyrnę 🙂 Pierwszy mecz i od razu przeciw byłym kolegom..Beniaminek z Lesbos też na początek rzucony na głęboką wodę.Dwaj inni ”awansowicze”na wyjazdach w Peristeri i PAO.. PAOK-Xanthi..chyba najlepsze widowisko na pierwszą kolejkę

Dodaj komentarz

P