Generalna próba PAOK-u!

PAOK Saloniki rozgromił na „Toumba” w meczu towarzyskim OGC Nice 6:0.

Gospodarze mieli przewagę w tym spotkaniu, ale w pierwszej odsłonie zawodziła ich skuteczność i nerwy. W 34. minucie meczu padł gol dla PAOK-u, ale dużo w nim zasługi rywala, gdyż piłkę uderzoną przez Dimitrisa Salpingidis do własnej bramki skierował defensor francuskiej ekipy Grégoire Puel.

Niespełna 10 minut po wznowieniu meczu w drugiej części prowadzenie „Tyrana Północy” podwyższył Giorgos Georgiadis, któremu drogę do bramki otworzył świetnie dysponowany „Salpi„. W 74. minucie na 3:0 trafił Stefanos Athanasiadis, któremu asystował nie kto inny jak tylko Salpingidis. Cztery minuty później „Klaus” z bliska wykończył podanie Sekou Oliseha i pogrom stał się już faktem, choć nie była to ostatnia bramka. W 81. minucie Athanasiadis skompletował klasycznego hattricka, a tuż przed końcem wynik ustalił Giorgos Katsikas.

PAOK
Panagiotis Glykos, Stelios Kitsiou (70′ Giannis Skondras), Lino (73′ Nikos Spyropoulos), Miguel Vitor (84′ Giorgos Katsikas), Kostas Katsouranis, Alexandros Tziolis (84′ Ergys Kace), Costin Lazar (62′ Stefanos Athanasiadis), Giorgos Georgiadis (73′ Sekou Oliseh), Lucas Perez, Zvonimir Vukić (62′ Liam Lawrence), Dimitris Salpingidis (77′ Tomas Necid)

2 opinie na “Generalna próba PAOK-u!

Z byle kim nie grali i do tego jaki wynik brawo !! Rozkręcili sie jak widać i teraz czekamy na mecze do eLM.

http://gptv.fwl.pl/2013/07/24/paok-nice-60/ Skrót

Leszek
Podmieniłem na skrót do GPTV 🙂

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4081 dni!