AE Ermionidas jednak bez Polaka!

Bartosz Romańczuk, który podpisał wstępną umowę z beniaminkiem trzeciej ligi drużyną AE Ermionidas nie zagra w tej ekipie.

Romańczuk miał pojawić się w klubie kilka dni temu, ale poinformował włodarzy, że musi przełożyć swój przyjazd do Grecji, co początkowo spotkało się ze zrozumieniem, jednak przeciągająca się nieobecność piłkarza poniosła za sobą decyzję o rezygnacji z jego osoby. Trener drużyny Dimitris Spanos rozpoczął już poszukiwania innego zawodnika..

2 opinie na “AE Ermionidas jednak bez Polaka!

Być może negocjuje (i przez to gra na czas)z innym klubem.Takie sytuacje się często zdarzają w piłkarskim świecie.Można domniemywać ,że szału zarobkowego w Ermis by nie miał,więc może szuka z menagerem lepszego rozwiązania,okienko transferowe wszak jeszcze jest otwarte..Niestety mógł zachować się trochę inaczej w stosunku do klubu i byłego trenera i zagrać w otwarte karty w ramach szacunku za stare czasy,ale cóż..jak napisałem w poprzednim newsie o nim,że brakuje mu profesjonalizmu,to rozpętała się burza..(pozdrawiam więc bez ironii Sebę).Dla jasności-nie czerpię z takiego obrotu sprawy satysfakcji,więc mam nadzieję ,że nasz rodak się ogarnie i znajdzie swoją przystań(klub)..a najważniejsze aby dopisało mu zdrowie bo ostatnio było u niego z tym krucho.

Tylko na trzecią ligę go stać? Byłoby dobrze, żeby stał się podstawowym graczem przynajmniej u jakiegoś kandydata do spadku z drugiej ligi.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4078 dni!