Panserraikos w trzeciej lidze!

Włodarze Panserraikosu Serres zdecydowali o nie przystąpieniu do rozgrywek greckiej drugiej ligi.

Argumentem do tej rezygnacji, podobnie jak w przypadku AEK-u Ateny i AE Larisa 1964 były narastające długi wobec urzędu skarbowego i byłych piłkarzy (obecnie to kwota blisko 2 milionów euro). W krytycznym momencie pojawiły się nawet pogłoski, że klub chce je rozwiązać fuzją z Ethnikosem Gazorou, ale na szczęście dla kibiców obu klubów nikt nie poparł tej propozycji. Zatem „Lwy” nowy sezon rozpoczną w nowej trzeciej lidze z nadzieją na szybki powrót do greckiej elity..

3 opinie na “Panserraikos w trzeciej lidze!

Moim zdaniem tylko PAOK i Olympiakos nie muszą ledwo wiązać koniec z końcem, reszta ma wielkie problemy, chociaż dwa wyżej wymienione kluby też nie mają bardzo dobrej sytuacji finansowej.

No tak to wygląda teraz w Grecji przez kryzys ekonomiczny, chociaż trzeba przyznać, że poza OSFP i PAOK-iem całkiem niezłe drużyny na nowy sezon budują Asteras i Atromitos. Myślę, że jedną z nich zobaczymy w fazie grupowej LE.

Co do tego wątku to zapewniam ,że nie ma żadnych problemów finansowych w Atromitosie.Wszystko dzięki mądrej i rozważnej polityce prowadzonej przez prezesa Spanosa.Wprowadzono na ten sezon politykę oszczędności,ale ma to związek z dobrymi wynikami pierwszego zespołu oraz grup młodzieżowych(bo po co kontraktować obcych piłkarzy skoro dostarcza ich akademia?)Oczywiście drużyna jest rozsądnie wzmacniana,bo wszyscy w Peristeri chcą aby Atromitos zaszedł jak najdalej i godnie reprezentował Grecję w pucharach,ale są to transfery bardzo wyważone i nieprzeciążające budżetu.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3965 dni!