PAO zremisował z Lazio!

Panathinaikos Ateny zremisował w meczu towarzyskim z S.S. Lazio 0:0.

Mecz ten był przede wszystkim okazją do ponownego otwarcia historycznego Leoforos, na którym Panathinaikos walczył będzie w nowym sezonie Super League. „Koniczynki”, w porównaniu z poprzednimi meczami zagrały bardzo przyzwoicie, stworzyły sobie kilka sytuacji, jednak nie potrafiły ich wykorzystać. Najlepszą z nich miał w 83. minucie Thanasis Dinas, który strzałem zza pola karnego trafił w poprzeczkę.

Panathinaikos
Stefanos Kapino (70′ Stefanos Kotsolis), Gordon Schildenfeld (82′ Spyros Risvanis), Giorgos Koutroubis (46′ Kostas Trianatfyllopoulos), Nikos Marinakis (82′ Panagiotis Spyropoulos), Nano, David Mendes da Silva (78′ Tasos Lagos), Zeca, Mehdi Abeid (70′ Christos Donis), Thanasis Dinas (85′ Alexandros Mouzakitis), Emir Bajrami, Nikos Karelis (54′ Marcus Berg)

3 opinie na “PAO zremisował z Lazio!

Szkoda że nie wiedziałem wcześniej o tym meczu bo można sie było wybrać, wczoraj jak przejeżdżałem to widziałem że była kolejka po bilety i dopiero dzisiaj sprawdziłem czy PAO coś gra. Co do meczu to najgorzej nie zagrali, było kilka ciekawych akcji, drużyna musi sie jeszcze troche zgrać, zobaczmy jak bedą wyglądały mecze na początku ligi.

Adi widzę już w Grecji 🙂 no to udanych wakacji życzę.Na ligę też zostajesz?
Co do meczu to nie oglądałem,ale wynik przyzwoity nawet jak na sparing.Patrząc na skład PAO to myślę ,iż w tej sytuacji finansowej odmłodzenie zespołu jest jedyną słuszną drogą ale obawiam się czy nie przełoży się to na wyniki w lidze,bo jednak młodzi będą potrzebować trochę czasu.Czeka więc ”koniczynki”raczej ciężki sezon.

Już od miesiąca 😛 Planowany powrót 22 a 17stego PAO gra u siebie to moze sie coś uda załatwić 😉

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4075 dni!