Stoch wzmocni PAOK!

Miroslav Stoch w najbliższym sezonie zakładać będzie koszulkę PAOK-u Saloniki.

„Tyran Północy” doszedł do porozumienia z Fenerbahçe SK w sprawie rocznego wypożyczenie Słowaka z opcją pierwokupu. Umowa zacznie obowiązywać po badaniach jakie Stoch przejdzie po przybyciu do Salonik.

Stoch karierę zaczynał w FC Nitra. W 2008 roku reprezentant Słowacji przeniósł się na Wyspy Brytyjskie, gdzie podpisał kontrakt z Chelsea FC. Rok później wypożyczony został do holenderskiego Twente Enschede, a po kolejnych kilkunastu miesiącach 23-latek związał się z Fenerbahçe SK.

3 opinie na “Stoch wzmocni PAOK!

Dojdzie do fajnej, korespondencyjnej rywalizacji między Stochem a Weissem. Ja liczyłem też na taką rywalizację na linii Berg-Elmander – niestety ten drugi ostatecznie nie trafił do Grecji.
A Wy jak przewidujecie? Kto da więcej swojej drużynie, będzie więcej strzelał i asystował? Weiss czy Stoch?

Trudno powiedzieć, ale w tym momencie stawiam na Stocha.

Ciężki wybór.Obaj skrzydłowi i obaj w podobnym wieku.Do tego obaj mają nietuzinkowe umiejętności.Ale chyba Stoch w Paoku odnajdzie się lepiej,bo też jak dla mnie linia pomocy Tyranów wygląda na ten moment lepiej,więc i podań i rozegrań będzie więcej a co za tym idzie i asyst.Dodatkowo świetne wrzuty z prawej strony Salpiego mogą parę razy otworzyć Stochowi drogę do bramki.Stawiam więc na Stocha. 😉

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4075 dni!