EBSL: Grecja – Francja 1:2

Reprezentacja Grecji w beach soccerze przegrała w meczu finałowym dywizji B Euro Beach Soccer League z Francją 1:2 i nie zagra w przyszłym sezonie w europejskiej elicie.

Początek pojedynku wyrównany i bardzo spokojny. Z czasem gra Francuzów wyglądała na efektywniejszą, ale to Grecy niespełna trzy minuty przed końcem pierwszej części strzelili bramkę, a efektownego gola z dystansu zdobył Theofilos Trianatafyllidis.

W drugiej odsłonie walki nie brakowało, a każda z drużyn miała swoje dobre okazje na zdobycie gola. Tuż przed końcem Pagis trafił do greckiej bramki, ale sędziowie, zresztą niesłusznie uznali, że kapitan francuskiej drużyny zagrał piłkę ręką i gol został anulowany.

W trzeciej tercji pojedynku, po niespełna dwóch minutach jej trwania bierna postawa greckiej defensywy została skarcona prze Samouna, który z bliska trafił do siatki. Nieco ponad pięć minut przed końcem meczu Samoun wykorzystał kolejny raz błąd greckiej obrony i zapewnił Francji zwycięstwo oraz utrzymanie w dywizji A.

Grecja
Dimitrios Nikolaou, Stratis Papaseustratiou, Georgios Karakasis, Nektarios Bertsias, Konstantinos Papastathopoulos, Eleftherios Kouvaras, Theofilos Trianatafyllidis, Stavros Amanatidis, Paraskevas Konstantakopoulos, Spyridon Gritzalis, Panagiotis Pertsas

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4076 dni!