eLE: Mecz Alkmaar – Atromitos przerwany!

Spotkanie rewanżowe IV rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej, w którym walczyły AZ Alkmaar i Atromitos Peristeri został w 60. minucie przerwany.

Powodem przedwczesnego zakończenia spotkania był pożar, który wybuchł w restauracji na czwartym piętrze stadionu. Cały obiekt ewakuowano. Najprawdopodobniej mecz zostanie dokończony w piątek w godzinach przedpołudniowych.

Do momentu przerwania pojedynku Atromitos, po bramce Dimitrisa Papadopoulosa prowadził 1:0.

3 opinie na “eLE: Mecz Alkmaar – Atromitos przerwany!

Teraz Holendrzy wypoczną na tyle żeby jutro się w dziesiątkę wybronić w 30 minut… 🙁 brak słów… A pewnie jutro się okaże ,że to tylko kucharz przypalił placka… albo pracownik pomocy kuchennej palił skręta na nie legalu w barowym kibelku…Ehh.. 🙁

Jednak z drugiej strony bezpieczeństwo jest najważniejsze, bo już nie takie tragedie były, więc lepiej dmuchać na zimne..

Ajjjjj…. żeby i w Holandii palono w kibelku to jest skandal. Kurcze chciałbym aby Atromitos wygrał to 3:0 strzelając w półgodziny dwie bramki, ale realnie rzecz biorąc szanse są iluzoryczne. Pandurii Targu Jiu odrobiło straty z pierwszego meczu po dogrywce, a rywal wcale nie był łatwiejszy, ale oni przegrali u siebie 0:1. W drugiej strony Leszek dobrze mówi, że nie było co ryzykować lepiej ewakuować ludzi aby nie doszło do pieczeni, bo wtedy to nawet kuchnia nie miałaby celu spełniać swojego powołania.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4077 dni!