Pranjić wzmocni PAO!

Danijel Pranjić zgodził się na trzyletni kontrakt z Panathinaikosem Ateny.

Chorwat w piątek ostatecznie rozwiązał swoją umowę ze Sportingiem Lizbona, a w sobotę po wcześniejszym omówieniu wszystkich szczegółów transferu pojawił się w Atenach. 31-latek przywiózł ze sobą pokaźny bagaż, co było oznaką chęci szybkiego zadomowienia się w stolicy Grecji i rozpoczęcia treningów w nowej drużynie. W niedzielę ma przejść ostateczne badania i podpisać kontrakt.

Tuż po przylocie zapytany o swoje cele powiedział – „Zobaczymy. Na razie chcę poznać drużynę, kolegów i rozpocząć treningi. Panathinaikos jest jednym z największych klubów w Grecji i będzie potrzebował wielu zwycięstw. Wiem, że w zeszłym roku były problemy i nie wychodziło tak jakby wszyscy chcieli. W tym sezonie postaramy się poprawić sytuację..

Pranjić karierę rozpoczynał w 1998 roku w NK NAŠK. W kolejnych siedmiu latach gry w Chorwacji zakładał również koszulkę NK Papuk Orahovica, NK Belišće, NK Osijek i Dinama Zagreb. W 2005 roku podpisał kontrakt z SC Heerenveen, a w 2009 roku został piłkarzem Bayernu Monachium. W 2012 związał się ze Sportingiem, a w ostatnich miesiącach grał w Celcie Vigo.

1 opinia na “Pranjić wzmocni PAO!

ARISfanfootballleague

bardzo dobre wzmocnienie!!!

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3963 dni!