PAOK – Panionios 4:1

PAOK Saloniki pokonał w meczu an szczycie 3. kolejki Super League Panionios GSS 4:1.

W pierwszych fragmentach mecz nie miał faworyta, obie ekipy twardo walczyły na murawie. W 3. minucie Kostas Mendrinos uderzył w stronę bramki z rzutu wolnego i wydawało się, że nie będzie większego zagrożenia, ale nieco zaskoczony Jacobo Sanz zmuszony był wybić piłkę poza boisko. W 9. minucie ładnie ustawił się w polu karnym Stefanos Athanasiadis, ale piłka po jego uderzeniu wyszła tuż obok okienka bramki Nikosa Giannakopoulosa. W 31. minucie „Tyran Północy” otworzył wynik spotkania. Lucas Perez wstrzelił piłkę do Athanasiadsa, który głową zgrał ją na drugi słupek, gdzie Dimitris Salpingidis wykorzystał swoją pierwszą okazję w tym meczu..

W 54. minucie PAOK prowadził już 2:0. Miroslav Stoch dośrodkował piłkę z kornera, jednak wybił ją Christos Aravidis, ale ta wróciła do Słowaka, który fantastycznym uderzeniem zaskoczył Giannakopoulosa. W 69. minucie Alexandros Tziolis uderzył z woleja, a nieryzykujący w tej sytuacji Giannakopoulos wybił piłkę. Trzy minuty później groźny strzał Andreasa Lasnika sparował Jacobo. W 76. minucie było już po meczu, bowiem piłkę zagraną przez Stocha przyjął Stelios Kitsiou i mocnym strzałem nie dał golkiperowi szans. W 80. minucie „Salpi” zatrzymał piłkę ręką w polu karnym i goście mieli okazję na gola honorowego, co zresztą wykorzystał Christos Aravidis. W 84. minucie Stoch wywalczył „11” dla PAOK-u i sam ją w perfekcyjny sposób zamienił na gola.


PAOK SALONIKI – PANIONIOS GSS 4:1 (1:0)
1:0 Dimitris Salpingidis 31′
2:0 Miroslav Stoch 54′
3:0 Stelios Kitsiou 76′
3:1 Christos Aravidis 81′(k)
4:1 Miroslav Stoch 84′(k)

ż.k. Miroslav Stoch, Stefanos Athanasiadis, Tomas Necid – Pavlos Mitropoulos, Nikos Giannakopoulos, Nikos Pantidos, Amiris Kurdi, Leonidas Kampantais

PAOK
Jacobo Sanz, Giannis Skondras, Alexandros Tziolis, Lucas Pérez, Miroslav Stoch, Dimitris Salpingidis (87′ Zvonimir Vukić), Miguel Vítor, Ergys Kaçe, Kostas Katsouranis, Stefanos Athanasiadis (79′ Tomas Necid), Stelios Kitsiou (89′ Dimitris Konstantinidis)

Panionios
Nikos Giannakopoulos, Amiris Kurdi, Vasilis Lambropoulos, Alexandros Kouros, Dimitris Kolovos, Kostas Mendrinos, Christos Aravidis, Nikos Kaltsas (70′ Andreas Lasnik), Markos Dounis (58′ Leonidas Kampantais), Nikos Pantidos, Pavlos Mitropoulos (84′ Claudio Rivero)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4075 dni!