Atromitos – Aris 2:0

Atromitos Peristeri wygrał 2:0 z Arisem Saloniki w ramach 3. kolejki Super League.

Od początku meczu Atromitos był strona efektywniejsza i groźniejszą. W 22. minucie gospodarze otworzyli wynik meczu, a właściwie pomógł im w tym ich był piłkarz Chigozie Udoji. Piłkę w rzutu rożnego wstrzelił Pitu Garcia, Sokratis Dioudis zdołał skutecznie interweniować, ale piłka trafiła na głowę Nigeryjczyka i wpadła do bramki. W 26. minucie strzał z kilku metrów Dimitrisa Papadopoulosa przyblokował ciałem tuż przed bramką jeden z defensorów Arisa. W 28. minucie krzyżowe podanie Kostasa Giannoulisa wykończył głową Papadopoulos, jednak pomylił się o metr. W 31. minucie Ilias Stavropoulos dograł piłkę do Udoiji, ale strzał napastnika Arisa wybronił Luigi Cennamo. W 38. minucie aktywnie gospodarze podwyższyli wynik spotkania. Kontratak rozpoczął Pitu Garcia, który zagrał piłkę do Stefano Napoleoniego, a ten wpadł w pole karne i pokonał Dioudisa.

W 59. minucie meczu Luiz Eduardo Brito wyłożył piłkę Napoleoniemu, ale ten nie potrafił jej skierować do praktycznie pustej bramki. W 62. minucie centrę Garcii wykończył głową Walter Iglesias, ale piłka z pomocą Dioudisa trafiła w poprzeczkę. W 71. minucie podanie Giannisa Papadopoulosa wykończył strzałem Michalis Manias, ale piłka przeszła tuż obok prawego słupka. W doliczonym czasie gry krzyżowe podanie zagrał Vangelis Nastos, a Thanasisa Karagounisa w ostatnim momencie zablokował Dioudis.


ATROMITOS PERISTERI – ARIS SALONIKI 2:0 (2:0)
1:0 Chigozie Udoji 22′ (samob)
2:0 Stefano Napoleoni 38′

ż.k. Stathis Tavlaridis – Babis Oikonomopoulos, Michalis Kyrgias, Nikos Tsoumanis, Andreas Tatos, Sokratis Dioudis

Atromitos
Luigi Cennamo, Stathis Tavlaridis (75′ Vangelis Nastos), Sokratis Fytanidis, Luiz Eduardo Brito (83′ Elini Dimoutsos), Stefano Napoleoni, Dimitris Papadopoulos (67′ Thanasis Karagounis), Walter Iglesias, Kostas Giannoulis, Javier Umbides, Nikos Lazaridis, Pitu Garcia

Aris
Sokratis Dioudis, Michalis Kyrgias, Vasilis Karagounis (61′ Michalis Manias), Babis Oikonomopoulos (46′ Vasilis Triantafyllakos), Andreas Tatos, Nikos Aggeloudis, Chigozie Udoji, Nikos Tsoumanis, Giannis Papadopoulos, Ilias Stavropoulos, Andreas Iraklis (72′ Aristotelis Karaslidis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4012 dni!