Niefortunne zdjęcie Kace!

Pomocnik PAOK-u Saloniki Ergys Kace popełnił błąd, który w Grecji porównywalny jest z zachowaniem Giorgosa Katidisa.

Na facebookowym koncie Albańczyka pojawiło się zdjęcie, na którym jest on w koszulce UÇK, czyli symbolem Armii Wyzwolenia Kosowa. Zdjęcie wywołało poruszenie wśród kibiców nie tylko PAOK-u.

Piłkarz od razu jak się pojawił szum wokół tej sprawy wyraził skruchę i przeprosił za zaistniałą sytuację i zapewnił, że nie popiera tej organizacji, a następnie usunął swój profil na facebooku.


3 opinie na “Niefortunne zdjęcie Kace!

A ja popieram armię wyzwolenia Kosowa i wcale się z tym nie kryję. A poza tym dlaczego założenie koszulki z logiem UÇK jest porównywalne z pokazaniem faszystowskiego gestu? Przecież Albańczycy nie są faszystami, co więcej podczas IIWŚ walczyli z nimi i gdyby nie hitlerowcy to pomimo biedoty i słabego rozwoju gospodarczego Królestwo Albanii skopałoby tyłki Włochom podczas bitew w 1939. Widać wpływy Putina i jeszcze z lat wcześniejszych Broz Tito i Breżniewa w Grecji, która na dłuższą metę jest marionetką komunistów. KOSOVO IS FREE! Сербиa шлюхы!

Porównywalne w sensie nieprzemyślenia tego co się robi, a co wywołuje skrajne reakcje. Poza tym jeśli wiesz jakie zgody ma PAOK będziesz wiedział dlaczego to ich poruszyło. Jednak nie jest to temat o polityce i historii narodów, więc nie ciągnę tematu dalej i proszę o to innych..

Z tego co wiem PAOK ma zgodę z Partizanem, a Olympiakos na pewno przyjaźni się z Crveną Zvezdą. Mają nawet przydomek „Ortodoksyjni bracia” czyli sami są lewakami. To mycie rąk komunistom z Serbii i oczywiście Rosji świadczy o tym, że Greków nie stać na własne zdanie, a popieranie UÇK nie jest żadnym złem i nie wiem po co robią takie echo w greckiej prasie w kwestii tego zdjęcia.

Komentarze są zamknięte .

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4014 dni!