PAS – Atromitos 1:0

PAS Giannina pokonał w ostatnim meczu 4. kolejki Super League Atromitos Peristeri 1:0.

W 5. minucie piłka po ciekawym uderzeniu Sokratisa Fytanidisa przeszła obok bramki. W 9. minucie krzyżowe podanie Fytanidisa przedłużył Dimitris Papadopoulos, a na bramkę PAS uderzył Stefano Napoleoni, ale w nią nie trafił. Dwie minuty później piłkę z rzutu wolnego zagrał Tomas De Vincenti, ta po zamieszaniu trafiła do Cristiana Cháveza, ale ten przestrzelił. W 15. minucie Markos Vellidis wybronił bardzo groźny strzał Papadopoulosa. Dwie minuty po tej sytuacji Chávez strzelił z ostrego kąta, jednka Luigi Cennamo również pokazał co potrafi. W 27. minucie świetne podanie Giorosa Dasiosa wykończył głową Brana Ilić, ale minimalnie chybił. W 36. minucie z dystansu strzelił Chavez, ale piłka znów przeszłą obok bramki. W 39. minucie z rzutu rożnego dośrodkował Pitu Garcia, przed bramka wyszedł do niej Walter Iglesias, ale do siatki nie trafił.

W drugiej części przez blisko 20 minut nie wiele się działo, ale z czasem spotkanie nabrało kolorów. W 66. minucie De Vincenti wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, głową uderzył ją Chavez, ale kolejny raz zabrakło mu precyzji. W 67. minucie „Ajaks Epiru” objął prowadzenie. Emiljano Vila dograł piłkę przed bramkę do Stavros Tsoukalasa, który nie zmarnował takiej sytuacji. W 70. minucie Papadopoulos uderzył głową piłkę zagraną przez Thanasisa Karagounisa, ale Vellidis zatrzymał futbolówkę. Chwilę później Fytanidis trafił w słupek. W 86. minucie Kostas Gianoulis posłał centrę w stronę Papadopoulosa, ale ten uderzył głową obok bramki.


PAS GIANNINA – ATROMITOS PERISTERI 1:0 (0:0)
1:0 Stavros Tsoukalas 67′

ż.k. Giorgos Dasios, Tasos Kritikos – Sokratis Fytanidis, Thanasis Karagounis

PAS
Markos Vellidis, Giorgos Dasios, Andi Lila, Alexios Michail, Themistoklis Tzimopoulos, Brana Ilić, Cristian Chávez, Tomas De Vincenti (76′ Paul Keita), Stavros Tsoukalas (87′ Theodoris Berios), Dimitris Kolovetsios, Nikos Korovesis (56′ Emilajno Vila)

Atromitos
Luigi Cennamo, Stathis Tavlaridis, Sokratis Fytanidis (82′ Tasos Karamanos), Luiz Eduardo Brito, Stefano Napoleoni (66′ Thanasis Karagounis), Dimitris Papadopoulos, Walter Iglesias, Kostas Giannoulis, Javier Umbides, Nikos Lazaridis, Pitu Garcia (73′ Fotis Georgiou)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4081 dni!