KGE: Wyniki I rundy rywalizacji!

W ostatni weekend odbyły się mecze pierwszej fazy Pucharu Grecji dla drużyn z rozgrywek „amatorskich” – Kypello Gamma Ethniki.

Rozgrywki „Kypello Gamma Ethniki” utworzone zostały z myślą o drużynach uczestniczących w nowo utworzonej lidze amatorskiej – Gamma Ethniki. Liga ta jest podzielona na 6 grup i w każdej z nich rozgrywane są wewnętrzne eliminacje wspomnianego pucharu (1/8, 1/4, 1/2 i finał), których ostateczni triumfatorzy zagrają o główne trofeum.

Następna runda odbędzie się 13 października i wyłoni ona półfinalistów rozgrywek grupowych.

Wyniki I rundy


Grupa 1
Makedonikos – PAO Kosmiou 1:1 k.2:3
Panserraikos Serres – Kilkisiakos 1:1 k 7:8
Orfeas Eleftheroupolis – Iraklis Abelokipon pd 3:1
Vyzantio Kokkinochomatos – Digenis Lakkomatos 0:1
Doxa Petrousas – Ethnikos Agioneriou 2:0
Evros Soufliou – Aris Akropotamou 0:1
Agrotikos Asteras – Nestos Chrysopolis 2:1
Ethnikos Sidrokastrou – Moudania pd 3:2

Grupa 2
Kastoras – Kabaniakos 0:1
Olympos Kerkyras – Odysseas Kordelio 0:2
Ethnikos Filippiadas – Pyrsos Grevenon 3:0
Thespotos – AEL pd 0:1
Kastoris – AE Doxa Kranoulas 4:0
Preveza – Oikonomos Tsaritsanis 0:3
Tilikratis – Doxa Pentalofou wo 0:3
FS Kozani – Kervanos Thresprotikou 2:1

Grupa 3
Achilleas Domokou – Chalkida 0:0 k 2:5
Lamia – Achileas Neokaisareas 0:2
Leukadia – Makrochori 2:1
AO Karditsas – Rigas Feraios po 1:2
AO Trikala – Pyrgetos 3:1
Abelonikos – Dotieas Agias 1:0
Machitis Terfitheas – Naousa 2:1
wolny los: Kymis

Grupa 4
PAS Vardas – Panargeiakos 1:0
Aris Aitolikou – PS Kalamta 2:2 k 3:4
Messiniakos – PAS Korinthos 1:0
Panarkadikos – PFO Panopoulos 1:1 k 1:3
Achaiki – AE Mesolongiou przełożony
Doxa Neas Manoladas – Ethnikos Sagiekon 1:1 k 3:4
Atromitos Achaias – AW Ermionidas 3:0
Pannaoupliakos – AE KAraiskakis 0:1

Grupa 5
Ethnikos Asteras – Atsalenios pd 2:3
Paneleusinaikos AO – Prodeftiki Neolaia 3:2
Nea Ionia – Giouchtas 0:0 k 4:3
Kiassimikos – Peuki 2:0
Atromitos Peiraia – Olympiakos Lavriou 1:2
Mukonas – Rouvas 0:1
Trachones – Doxa Vyrona 2:0
wolny los: Ionikos Nikaias

Grupa 6
Irodotos – Kifisia 1:1 k 3:5
Ermis Zonianion – Mandraikos 0:3
Pannaxiakos – Asteras Varis 0:1
Agios Nikolaos – PAO Kroussona 2:1
AO Peristeriou – Thyella Rafinas 0:1
AO Aigaleo – Triglia Rafinas 1:2
Ilisiakos – Peramiakos 2:0
wolny los: AEK Ateny

marketagent

Dodaj komentarz

P