Levadiakos – PAS 1:0

Levadiakos pokonał w meczu 5. kolejki greckiej Super League PAS Giannina 1:0. Jest to pierwsze zwycięstwo ekipy z Beocji w tym sezonie.

Levadiakos rozpoczął aktywniej i w 11. minucie objął prowadzenie. Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Armiche Ortega, a głową do sitaki trafił Giorgos Labropoulos. „Ajaks Epiru” odpowiedział nieco efektywniej dopiero w 32. minucie spotkania, ale dobrej akcji Tomasa De Vincenti nie potrafił wykorzystać Brana Ilić. To był jednak koniec wielkich emocji w pierwszych 45 minutach.

W 53. minucie pojedynku Tomas De Vincenti zdecydował się uderzyć na bramkę Levadiakosu, piłka jednak pechowo dla gości trafiła w spojenie słupka i poprzeczki. W 60. minucie pecha mieli gospodarze. Piłkę wstrzelił w pole karne Vangelis Mantzios, głową uderzył na bramkę Ortega, ale trafił w słupek, okazję na skierowanie futbolówki do siatki miał jeszcze Macoumba Kandji, ale nie trafił w światło bramki. W 83. minucie groźnie uderzył Andi Lila, jednak piłka prześlizgnęła się obok słupka.

LEVADIAKOS – PAS GIANNINA 1:0 (1:0)
1:0 Giorgos Labropoulos 11′

ż.k. Manolo Martinez, Babis Lykogiannis – Tomas De Vincenti, Nikos Korovesis

Levadiakos
Kyriakos Stratilatis, Thanasis Moulopoulos, Rodrigo Sanguinetti, Giorgos Lambropoulos, Dimitris Machairas (46′ Pedro Sass Petrazzi), Vangelis Mantzios, Armiche Ortega (76′ Dimitris Giantsis), Manolo Martínez, Babis Lykogiannis, Olivier Kapo (67′ Rogerio), Macoumba Kandji

PAS
Markos Vellidis, Giorgos Dasios (51′ Nikos Korovesis), Andi Lila, Alexios Michail, Themistoklis Tzimopoulos, Brana Ilić, Cristian Chávez, Emiljano Vila (84′ Andraz Struna), Tomas De Vincenti, Stavros Tsoukalas (90′ Tasos Kritikos), Dimitrios Kolovetsios

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4009 dni!