PG: Przed środowymi meczami II rundy

W środę odbędą się pierwsze mecze II rundy Pucharu Grecji. W tych pierwszych pojedynkach zagrają m.in. Olympiakos Pireus i Panathinaikos Ateny.

Niki Volou – Panthrakikos Komotini (14:30)

Panthrakikos
Dino Seremet, Athanasios Papageorgiou, Giannis Christou, Jordao Diogo, Jose Maria Cases, Denis Popović, Christos Tzanis, Dimitris Skliopidis, Romeu, Dimitris Chasomeris, Maxime Josse, Zequinha, Giorgos Athanasiadis, Kostas Triantafyllou, Nikos Katsikokeris, Konstantinos Zdravos, Seidan Mamout, Nikos Katharios, Tomislav Mikulić

kadrowe ubytki: Dimitris Koutsopoulos, Achileas Sarakatsanos, Dionisis Makrydimitris, Pape M’Bow, Antonis Ladakis, Deniz Baykara, Igor

AO Asteras Magoulas – Levadiakos (14:30)

Levadiakos
Sebastian Przyrowski, Kyriakos Stratilatis, Manolis Nikolakakis, Manolo Martinez, Rodrigo Sanguinetti, Dimitris Machairas, Giorgos Ioannidis, Pedro Sass Petrazzi, Rogerio, Armiche Ortega, Dimitris Giantsis, Stelios Vasileiou, Emmanuel Kone, Babis Lykogiannis, Antonios Magas, Nikos Skebis, Giorgos Peppas, Manuel Busto

kadrowe ubytki: Thanasis Moulopoulos, Giorgos Georgiou, Giorgos Labropoulos, Macoumba Kandji, Vangelis Mantzios

AO Iraklis Psachnon – PAE Veria (14:30)

Veria
Alexandros Apostolopoulos, Nikos Tzimogiannis, Orestes, Branko Ostojić, Ben Nabouhane, Alexandros Vergonis, Charalabos Pavlidis, Panagiotis Plavoukos, Kenan Bargan, Julio Segundo Rios, Miljan Mrdaković, Dimitris Manos, Filipe Da Costa, Jonathan, Dimitris Kottaridis, Evangelos Oikonomou, Mahamadou Sissoko, Stefanos Siontis

kadrowe ubytki: Nikos Anastasopoulos, Giorgos Kantimoiris, Kostas Barbas, Dimitris Amarantidis, Petr Trapp, Nikos Kaltsas, Guillermo Perez, Nikos Georgiadis

PAS Giannina – GAS Aiginiakos (14:30)

PAS
Giorgos Abaris, Alexis Michail, Theodoris Berios, Apostolos Skondras, Simos Rouboulakou, Stavros Tsoukalas, Michalis Avgenikou, Paul Keita, Andi Lila, Emiljano Vila, Cristian Chavez, Nikos Korovesis, Brana Ilić, Evripidis Giakos, Charlton Vicento, Dimitris Sotiriou

kadrowe ubytki: Markos Vellidis, Giorgos Dasios, Dimitris Kolovetsios, Tasos Kritikos, Themistoklis Tzimopoulos

Olympiakos Pireus – Fokikos Amfissa (17:00)

Olympiakos
Balazs Magyeri, Roberto, Joel Campbell, Alejandro Dominguez, Jose Holebas, Kostas Manolas, Carl Medjani, Kostas Mitroglou, Michael Olaitan, Tasos Papazoglou, Avraam Papadopoulos, Ariel Ibagaza, Antonis Papasavas, Delvin N’Dinga, Sambou Yatabaré, Praxitelis Vouros, Nikos Vergos, Marko Šćepović

kadrowe ubytki: Gaëtan Bong, David Fuster, Paulo Machado, Giannis Maniatis, Leandro Salino, Javier Saviola, Dimitris Siovas, Andreas Samaris, Vladimir Weiss, Miguel Torres

Asteras Tripolis – AO Chania (17:00)

Asteras
Giorgos Georgakopoulos, Giorgos Bantis, Giannis Zaradoukas, Christas Lisgaras, Juan Munafo Horta, Giorgos Zisopoulos, Sebastian Setti, Juan Pablo Caffa, Pablo De Blsais, Jeronimo Barrales, Tasos Bakasetas, Mauricio Carrasco, Juanma, Pol Hurtado, Dimitris Kourbelis, Braian Lluy, Guirane N’Daw, Lazaros Velissaris

kadrowe ubytki: Savvas Tsabouris, Giannis Kontoes, Christos Pipinis, Dorin Goian, Fernando Usero, Ximo Navarro, Sebastian Grazzini, Dani Hernandez

Panionios GSS – Apollon 1926 Kalamarias (19:30)

Panionios
Kostas Panagiotoudis, Nikos Papadopoulos, Pavlos Mitropoulos, Andreas Lasnik, Claudio Rivero, Vasilis Bouzas, Tasos Avlonitis, Vasilis Labropoulos, Markos Dounis, Matthaios Maroukakis, Nikos Kaltsas, Xenofon Panos, Alexandros Kouros, Leonidas Kampantais, Manolis Zacharakis, Efthimios Kouloucheris, Kostas Mendrinos, Filippos Sachsanidis, Apostolos Giannou

kadrowe ubytki: Nikos Giannakopoulos, Dimitris Kolovos, Amiris Kurdi, Nikos Pantidos, Christos Aravidis

Panathinaikos Ateny – Ergotelis Heraklion (19:30)

Panathinaikos
Stefanos Kotsolis, Stefanos Kapino, Alexandros Tabakis, Panagiotis Spyropoulos, Gordon Schieldenfeld, Kostas Trianatafyllopoulos, Giorgos Koutroubis, Nano, Diamantis Chouchoumis, David Mendes da Silva, Tasos Lagos, Vangelis Anastasopoulos, Athanasios Dinas, Emir Bajrami, Alexandros Mouzakitis, Nikos Karelis, Zeca, Luciano Figueroa, Viktor Klonaridis, Danijel Pranjić

kadrowe ubytki: Nikos Marinakis, Mehdi Abeid, Marcus Berg, Abdul Jeleel Ajagun, Spyros Risvanis

Ergotelis
Grigoris Athanasiou, Zacharias Kavousakis, Manolis Tzanakakis, Vasilis Rentzas, Giannis Koiliaras, Borislav Jovanović, Giorgos Sarris, Chrysovalantis Kozoronis, Ziguy Badibanga, Christos Chrysofakis, Giannis Domatas, Marcos Bambam, Diego Romano, Bruno Chalkiadakis, Pele, Maris Verpakovskis, Dimitris Diamantakos, Wellington, Kostas Rougalas

kadrowe ubytki: Minas Pitsos, Andreas Bouchalakis, Horacio Cardozo, Angelos Chanti, Ilias Anastasakos

1 opinia na “PG: Przed środowymi meczami II rundy

Dodaj komentarz

P