PG: Przed czwartkowymi meczami II rundy!

W czwartek odbędzie się osiem kolejnych meczów II rundy Pucharu Grecji.

PAE Kerkyra – Panaitolikos Agrinio (14:30)

Panaitolikos
Giorgos Kousas, Paschalis Melissas, Giannis Pasas, Giorgos Mygas, Fernando Godoy, Alexandros Kalogeris, Giannis Takidis, Stefanos Papoutsogiannopoulos, Filippos Darlas, Giorgos Smiltos, Damian Bellon, Michalis Bakakis, Stelios Sfakianakis, Mauro Poy, Manolis Stefanakos, Carlos Ascues, Christos Koutsospyros, Vasilis Metaxoulis, Housein Moumin

kadrowe ubytki: Rafael Bracalli, Vasilis Golias, Giorgos Theodoridis, Rodrigo Galo, Ilias Ioannou, Milan Bojović, Henri Camara, Junior Silva, Cyril Kali, Dimitris Koutromanos, Andre Bikey

PAE Iraklis 1908 – Skoda Xanthi (14:30)

Skoda
Chema, Paito, Spyros Vallas, Dimitris Goutas, Dimos Baxevanidis, Manolis Bertos, Julian De Gzuman, Theodoros Vasilakakis, Petros Mantalos, Panagiotis Triadis, Kostas Fliskas, Carlos Calvo, Antonis Ranos, Karim Soltani, Michalis Zaropoulos, Josemi, Esteban Solari, Ruben Suarez

kadrowe ubytki: Dimitris Kyriakidis, Dimitris Komesidis, Serge Die, Marcelinho, Argyris Barettas, Nicolas Marin

GS Kallihea – OFI Kreta (14:30)

OFI
Iosif Daskalakis, Daniel Fernandes, Giannis Stathis, Carlos Milhazes, Marco Zoro, Željko Kalajdžić, Ze Eduardo, Vasilis Koutsianikoulis, Frederic Nimani, Michael Hoyos, Alexandros Perogamvrakis, Manolis Rovithis, Theodoros Tripotseris, Michalis Fragoulakis, Thanasis Papazoglou, Manolis Moniakis, Andreas Labropoulos, Thanasis Papazoglou, Charalabos Damianakis

kadrowe ubytki: Christos Bourbos, Lincoln Zvasiya, Ricardo Veron, Giannis Vitoros, Luciano Galletti, Giorgos Makris, Grigoris Kyziridis, Kostas Banousis, Michalis Agrimakis

Pierikos SFK – AEL Kallonis (14:30)

AELK
Andrew Hoog, Hugo Faria, Leandro, Nikos Galas, Dimitris Vlastellis, Iosif Labropoulos, Stratis Valios, Danijel Gasić, Charalabos Siligardakis, Nikos Kalfas, Emanuel Perrone, Lefteris Mappas, Michalis Kripintiris, Marko Dos Santos, Anestis Agritis, Andreas Dabos, Kostas Lima, Juanlu

kadrowe ubytki: Giannis Siderakis, Marcelo Goianira, Jakub Podany, Anestis Anastasiadis, Vlasis Kazakis, Giorgos Manousos, Leozinho, Jonan Garcia, Giorgos Chrianopoulos

APO Fostiras – Atromitos Peristeri (17:00)

Atromitos
Michalis Sifakis, Theodoros Papoutsogiannopoulos, Evangelos Nastos, Stathis Tavlaridis, Sokratis Fytanidis, Nikos Lazaridis, Elini Dimoutsos, Pitu Garcia, Javier Umbides, Tasos Karamanos, Manolis Kallegris, Dimitris Papadopoulos, Luiz Eduardo Brito, Thanasis Karagounis, Fabio, Walter Iglesias, Fotis Georgiou, Christos Gromitsaris, Vasilis Barkas

kadrowe ubytki: Luigi Cennamo, Kostas Giannoulis, Arago Jamal, Panagiotis Ballas, Stefano Napoleoni

Olympiakos Volou – Aris Saloniki (17:00)

Aris
Rok Elsner, John Ibeh, Ruben Pulido, Nikos Angeloudis, Sokratis Dioudis, Andreas Iraklis, Vasilis Karagounis, Alexandros Karagiannis, Michalis Manias, Dean Bouzanis, Erotokritos Damarlis, Babis Oikonomopoulos, Dimitris Sounas, Vasilis Trianatafyllakos, Nikos Tsoumanis, David Aganzo, Stelios Tsoukanis, Nikos Psychogios, Kostas Kotsaridis

kadrowe ubytki: Aristotelis Karasalidis, Michalis Kyrgias, Giannis Papadopoulos, Ilias Stavropoulos, Andreas Tatos, Chigozje Udoji

AO Platanias – Apollon Smyrnis (19:30)

Platanias
Juan Aguilera, Fanouris Goundoulakis, Alkis Dimitris, Christos Intzidis, Toni Moral, Nikola Beljić, Thomas Nazlidis, Kostas Peristeridis, Dimitris Popović, Emido Rafael, Manolis Siopis, Fabian Stoller, Vasco Faísca, Vasco Fernandes, Abdul Aziz Tetteh, Angelos Zouboulakis, David Torres, Herron Berrian, Aleksandar Katai, Antonis Kokkala

kadrowe ubytki: Giorgos Emmanouil Giakoumakis, Antonis Georgalidis, David Cerra, Antonis Dentakis

Apollon
Leandro Alvarez, Jan Blazek, Angelos Vertzos, Giorgos Goumagias, Panagiotis Korbos, Christos Mingas, Spyros Dimogiannis, Athanasios Panteliadis, Alexandros Tseberidis, Tasos Tsokanis, Paolo Farinola, Leonidas Argyropoulos, Giorgos Barkoglou, Francisco Zuela, Athanasios Athanasiou, Grigoris Papazacharias, Efstratios Benta, Giannis Sigalas

kadrowe ubytki: Dimitris Diamantis, Giorgos Delizisis, John Kamara, Antonis Petropoulos, Alexandros Tzorvas, Ilias Tsiligiris, Did’dy Guela, Giorgos Chatzizisis

PAOK Saloniki – Anagennisi Karditsas (19:30)

PAOK
Panagiotis Glykos, Asterios Giakoumis, Giorgos Katsikas, Inigo Lopez, Giannis Skondras, Giorgos Georgiadis, Sekou Oliseh, Tomas Necid, Zvonimir Vukić, Pablo Garcia, Dimitris Konstantinidis, Sotiris Ninis, Giorgos Tzavellas, Fanis Tzandaras, Liam Lawrence, Stelios Pozoglou, Vasilis Papadopoulos, Kristi Qose

kadrowe ubytki: Jacobo Sanz, Lino, Vitor Miguel, Stelios Kitsiou, Costin Lazar, Ergys Kace, Alexandros Tziolis, Lucas Perez, Miroslav Stoch, Dimitris Salpingidis, Stefanos Athanasiaids, Kostas Katsouranis

3 opinie na “PG: Przed czwartkowymi meczami II rundy!

ARISfanfootballleague

ciekaw jestem PAE Kerkyry, drużyna po fuzji – ciekawe 🙂

ARISfanfootballleague

no i oczywiście Aris – trzeba się przełamać i wygrać z o. Volou!

Moim zdaniem dzisiejsze pary przejdą Panaitolikos, Xanthi, OFI, AEL Kalloni, Atromitos, Olympiakos Volos, Platanias i rzecz jasna PAOK, chociaż trochę przeceniłem ich potencjał.

Dodaj komentarz

P