PG: Olympiakos – Aris 1:0

Olympiakos Volou wygrał 1:0 z Arisem Saloniki w meczu II rundy Pucharu Grecji.

W 32. minucie meczu zagraną przez Panagiotisa Katsiarosa piłkę w polu karnym zatrzymał ręką Nikos Tsoumanis, co powinno przynieść rzut karny gospodarzom, jednak sędzia nie zareagował na korzyść Olympiakosu. Jednak gospodarzy nie opuściło szczęście, bowiem w 74. minucie zdobyli oni gola na wagę triumfu. Z rzutu rożnego piłkę wstrzelił Kostas Kapetanos, ta ostatecznie trafiła do Giannisa Katsikisa, który uderzył w stronę bramki, futbolówka trafiał w słupek i wpadła do siatki Arisa.


OLYMPIAKOS VOLOU – ARIS SALONIKI 1:0 (0:0)
1:0 Giannis Katsikis 74′

ż.k. Babis Oikonomopoulos, Ruben Pulido, John Ibeh

Olympiakos
Theodoros Gitkos, Stamatis Karras, Christos Melissis, Dimitris Arvanitis, Panagiotis Katsiaros, Efstathios Rokas (82′ Athanasios Pindonis), Egutu Oliseh (58′ Giannis Katsikis), Mario Breska, Kostas Kapetanos, Noe Acosta, Mario Gurma (64′ Yannick Yenha)

Aris
Dean Bouzanis, Vasilis Karagounis, Ruben Pulido, Babis Oikonomopoulos, Nikos Tsoumanis, Vasilis Triantafyllakos, Rok Elsner, Dimitris Sounas (67′ Erotokritos Damarlis), John Ibeh (60′ David Aganzo), Alexnadros Karagiannis (72′ Michalis Manias), Nikos Angeloudis

2 opinie na “PG: Olympiakos – Aris 1:0

ARISfanfootballleague

to już nie jest brak szczęścia czy wpadka; zaczynam się bać o Aris szczególnie dlatego, że atak nie istnieje. Arisowi potrzeba wstrząsu!

Spokojnie, Ol. Volos to nie jest słaby zespół. Aris zamiast na zabawie w puchar powinien się skoncentrować na ratowaniu ligi. Jako sympatyk żółto-czarnych z Salonik raczej… powinieneś się cieszyć, że drużyna odpadała z Kypello Elladas. Liga to absolutny priorytet.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4010 dni!