Platanias – Panthrakikos 1:1

super leagueAO Platanias zremisował 1:1 z Panthrakikosem Komotini w pierwszym poniedziałkowym meczu 6. kolejki Super League.

W pierwszych fragmentach gry więcej ambicji mieli gospodarze, ale zupełnie nie potrafili przełożyć swojej przewagi na dobra grę pod bramką rywala. W 26. minucie to goście mieli pierwszą groźną próbę w tym meczu. Błąd popełnił Antonis Giorgallidis, który zbyt długo patrzył na piłkę zamiast ją wybić, wykorzystał to Zequinha, ale trafił jedynie w słupek.

W 49. minucie Panthrakikos trafił do bramki gospodarzy. Z prawej strony narożnika pola karnego uderzył Zequinha, piłka po rykoszecie trafiła na głowę José Maríi Casesa, który z czterech metrów skierował ją do siatki. W 58. minucie Thomas Nazlidis wypracował sobie pozycję w polu karnym, ale uderzył tuż obok słupka. W 69. minucie Nikola Blejić zagrał piłkę z rzutu rożnego na pierwszy słupek, gdzie wyszedł do niej Vasco Faísca, ale trafił w słupek. W 72. minucie Dino Seremet ostro potraktował jednego z piłkarzy gospodarzy, co stworzyło małe zamieszanie, ale sytuacja szybko została opanowana. W 77. minucie mocny strzał z kilkunastu metrów Fanourisa Goundoulakisa wybronił pewnie Seremet. W 82. minucie drugą żółtą kartkę ujrzał Giannis Christou z czym za bardzo pogodzić się nie mógł, a gospodarze zyskali nową nadzieję na korzystny wynik. W 84. minucie fantastycznie głową wykończył centrę z prawej strony Nazlidis, ale Seremet sparował piłkę. W 87. minucie Platanias wykorzystał przewagę i zdobył gola wyrównującego. Piłkę dośrodkował z prawej flanki Beljić, a kolejny raz genialnie uderzył głową Nazlidis, z tym że Seremet nie miał wielkiej szansy na skuteczną interwencję.


AO PLATANIAS – PANTHRAKIKOS KOMOTINI 1:1 (0:0)
0:1 José María Cases 49′
1:1 Thomas Nazlidis 87′

ż.k. Angelos Zouboulakis – Romeu, Jordão Diogo, Giannis Christou, Dino Seremet, Tomislav Mikulić, Christos Tzanis
cz.k. Giannis Christou 82′

Platanias
Antonis Giorgallidis, Vasco Fernandes, Thomas Nazlidis, Alexandar Katai (52′ Nikola Beljić), Juan Aguilera, Fanouris Goundoulakis, Emídio Rafael, Vasco Faísca, Angelos Zouboulakis, Abdul Aziz Tetteh, David Torres

Panthrakikos
Dino Seremet, Thanasis Papageorgiou, Jordão Diogo, Tomislav Mikulić, José María Cases, Pape M’Bow (81′ Christos Tzanis), Deniz Baykara, Romeu, Maxime Josse (46′ Giannis Christou), Antonis Ladakis, Igor (25′ Zequinha)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4081 dni!