Levadiakos – AELK 1:0

Levadiakos pokonał w niedzielnym meczu 7. kolejki Super League AEL Kallonis 1:0.

W 11. minucie w polu karnym gości znalazł się Babis Lykogiannis, jednak jego próbę z trudem i z pomocą słupka wybronił Giannis Siderakis. W 19. minucie Emanuel Perrone znalazł sie w sytuacji sam na sam z Sebastianem Przyrowskim, ale do zdobycia gola przez AELK nie dopuścił Charalabos Siligardakis. W 34. minucie strzał Juanlu po rzucie rożnym przeszedł minimalnie obok bramki Levadiakosu. W 44. minucie Emmanuel Kone miał przed sobą praktycznie pustą bramkę, ale w nią nie trafił.

W 49. minucie Macoumba Kandji przyzwoicie uderzył na bramkę AEL Kallonis, ale piłka wyszła poza boisko. W 60. minucie za uderzenie Giorgos Labropoulosa czerwoną kartkę ujrzał Emanuel Perrone. Po tej sytuacji trener „Sardeli” Giannis Matzourakis nie wytrzymał nerwowo i został odesłany na trybuny. W 75. minucie, po akcji Manuela Busto gola na 1:0 zdobył Vangelis Mantzios.


LEVADIAKOS – AEL KALLONIS 1:0 (0:0)
1:0 Vangelis Mantzios 75′

ż.k. Manuel Busto, Manolo Martinez – Anestis Anastasiadis, Danijel Gašić
cz.k. Emanuel Perrone 60′

Levadiakos
Sebastian Przyrowski, Thanasis Moulopoulos, Rodrigo Sanguinetti (33′ Manolo Martinez), Pedro Sass Petrazzi (70′ Manuel Busto), Giorgos Labropoulos, Vangelis Mantzios, Armiche Ortega, Charalabos Lykogiannis, Olivier Kapo (46′ Rogerio), Emmanuel Kone, Macoumba Kandji

AELK
Giannis Siderakis, Danijel Gašić, Leandro (87′ Vlasis Kazakis), Giorgos Manousos, Leozinho, Anestis Anastasiadis, Emanuel Perrone, Charalabos Siligardakis, Hugo Faria (80′ Nikos Galas), Jakub Podaný, Juanlu (90’+1′ Dimitris Vlastellis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4013 dni!