AELK – Skoda 1:5

skodaSkoda Xanthi wygrała 5:1 na wyjeździe z AEL Kallonis w meczu 8. kolejki Super League.

W 24. minucie piłkę wstrzeloną przez Paito, głową do bramki AEL Kallonis skierował Esteban Solari. Osiem minut później Skoda prowadziła już 2:0. Tym razem centrę Carlosa Calvo, głową wykończył Karim Soltani, a Giannis Siderakis mógł jedynie wyciągną piłkę z siatki. W 41. minucie „Sardele” strzeliły gola kontaktowego. Z rzutu wolnego piłkę uderzył pod bramkę Leozinho, a głową Michalisa Zaropoulosa pokonał Marcelo Goianira. To nie był jednak koniec bramek w tej pierwszej części, bowiem tuż przed jej końcem „Królowa Tracji” podwyższyła swoje prowadzenie. Z lewej strony piłkę zagrał Soltani, a Solari po raz drugi w tym meczu pokonał golkipera AELK-u.

W 54. minucie meczu Skoda zdobyła czwartego gola. Z kontrą wyszedł Solari, który zagrał piłkę do Soltaniego i Algierczyk wykończył akcję tak jak wszyscy od niego oczekiwali. W 69. minucie z dystansu przymierzył Theodoros Vasilakakis, ale minimalnie chybił. W 78. minucie Leozinho minął golkipera, ale piłkę po jego strzale zablokował przed bramką Dimos Baxevanidis. W doliczonym czasie gry Solari skompletował hat-tricka, a Skoda wraca do Ksanti z efektownym zwycięstwem..


AEL KALLONIS – SKODA XANTHI 1:5 (1:3)
0:1 Esteban Solari 24′
0:2 Karim Soltani 32′
1:2 Marcelo Goianira 41′
1:3 Esteban Solari 45′
1:4 Karim Soltani 54′
1:5 Esteban Solari 90’+2′

ż.k. Vlasis Kazakis, Anestis Anastasiadis, Marcelo Goianira – Ruben Suarez

AELK
Giannis Siderakis, Danijel Gašić (59′ Giorgos Chorianopoulos), Leandro, Vlasis Kazakis, Anestis Anastasiadis, Jonan García, Charalabos Siligardakis (58′ Anestis Agritis), Marcelo Goianira, Jakub Podaný, Juanlu (66′ Nikos Gallas), Leozinho

Skoda
Michalis Zaropoulos, Manolis Bertos, Dimos Baxevanidis, Karim Soltani, Carlos Calvo (84′ Antonis Ranos), Kostas Fliskas, Spyros Valla, Dimitris Goutas, Esteban Solari, Serge Dié (73′ Josemi), Rubén Suárez (63′ Theodoros Vasilakakis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4086 dni!