Kerkyra nadal bez straty punktu!

kerkyraAOK Kerkyra wygrał 2:0 z Tyrnavos 2005 w niedzielnym meczu 5. kolejki greckiej Football League grupy północnej. Jest to już piąty z rzędu mecz „Faeków” bez starty punktu i dzięki temu drużyna ta zdecydowanie prowadzi w tabeli.

W małym meczu na szczycie piątej serii spotkań tej grupy Anagennisi Karditsas pokonał Ethnikos Gazorou 2:0. Dzięki tej wygranej drużyna z Karditsa przeskoczyła swojego niedzielnego rywala w ligowej tabeli. Swoją niemoc przełamał Anagennisi Giannitson, który w czterech dotychczasowych kolejkach miał na swoim koncie „zero”, ale tym razem wydarł komplet punktów wygrywając 2:0 pojedynek z APS Zakynthos.

W grupie południowej najciekawiej zapowiadał się pojedynek niepokonanych jak dotąd Panaigialeios GS i GS Kallithea. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, choć w samej końcówce meczu Patryk Aleksandrowicz mógł przesądzić o zwycięstwie ekipy z Ejo, ale pechowo dla siebie i drużyny trafił w słupek.

Piątej z rzędu porażki doznał AGS Vyzas Megaron, który w niedziele przegrał aż 0:3 z beniaminkiem rozgrywek Acharnaikos AO. Pierwsze zwycięstwo i to na wyjeździe odniosły Panachaiki GE 2005, które ograły dobrze radzący sobie w tym sezonie AO Iraklis Psachnon 1:0. Złotego gola strzelił kilka minut przed końcem Vangelis Kontogoulidis.

Football League – Północ

Anagennisi Giannitson – APS Zakynthos 2:0
Anagennisi Karditsas – Ethnikos Gazorou 2:0
AOK Kerkyra – Tyrnavos 2005 2:0
Pierikos SFK – AO Kavala 1:0

Football League – Południe

AGS Vyzas Megaron – Acharnaikos AO 0:3
Panaigialeios GS – GS Kallithea 1:1
AO Iraklis Psachnon – Panachaiki GE 2005 0:1

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4084 dni!