PG: AELK – Pierikos 2:2

ael_kallonisAEL Kallonis zremisował w meczu rewanżowym 2. rundy Pucharu Grecji z Pierikos SFK 2:2, ale w pierwszym meczu wygrał 2:1 i dzięki temu awansował do kolejnej rundy.

Ekipa z Lesbos do przerwy prowadziła 2:0. Najpierw gola z rzutu karnego, podyktowanego za faul na Charalabosie Siligardakisie, zdobył Giorgos Manousos. W 43. minucie pojedynku wynik podwyższył Vlasisi Kazakis, który wykończył wprost do bramki krzyżowe podanie Kostasa Limy. Goście z Katerini w drugiej odsłonie podjęli walkę, a do remisu doprowadził Marcos Brito. Brazylijczyk w 48 i 68. minucie w bardzo podobnej sytuacji dwukrotonie pokonał z ostrego kąta Andrewa Hogga. Do gola dającego drugoligowcowi awans zabrakło i czasu i nieco szczęścia.


AEL KALLONIS – PIERIKOS SFK 2:2 (2:0)
1:0 Giorgos Manousos 19′(k)
2:0 Vlasis Kazakis 43′
2:1 Marcos Brito 48
2:2 Marcos Brito 68′

AELK
Andrew Hogg, Michalis Kripintiris, Anestis Anastasiadis, Nikos Galas, Kostas Lima, Charalabos Siligardakis, Rafail Gioukaris (74′ Danijel Gasić), Dimitris Vlastellis (87′ Andreas Dabos), Vlasis Kazakis, Giorgos Manousos, Juanlu (86′ Marko Dos Santos)

Pierikos
Dimitris Papatolikas, Asterios Nikolitsis, Giorgos Tsirlidis, Symeon Papadopoulos (64′ Antonis Athanasiou), Marcos Brito, Dionisis Michailidis (71′ Giannis Stefanidis), Athanasios Papatolios, Asterios Nikou, Dimitris Itsios (82′ Giannis Seretis), Giorgos Iordanidis, Christos Kartsabas

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4007 dni!