PG: Atromitos – Fostiras 7:0

atromitosAtromitos Peristeri rozgromił w meczu rewanżowym II rundy Pucharu Grecji APO Fostiras 7:0 i przypieczętował tym samym swój awans do następnej fazy rywalizacji.

W 5. minucie Fotis Georgiou, po akcji lewą stroną Thanasisa Karagounisa otworzył wynik meczu. W 16. minucie Karagounis kolejny raz zamieszał na lewej flance, wyłożył piłkę Karmanosowi, który po małych problemach z jej przyjęciem ostatecznie skierował ją do siatki Fostiras. W 30. minucie strzał Kragounisa wybronił Panagiotis Papadopoulos, ale odbita piłka trafiła do Karamanosa, który z kilku metrów uderzył po ziemi do bramki. W 34. minucie z lewj strony piłkę wstrzelił Kostas Giannoulis, a próbujący przeciąć to podanie Giannis Kargas trafił do własnej bramki. W 40. minucie piła po uderzeniu głową Karagounisa trafiła w słupek. Chwilę później było już 5:0. Z kornera ładną piłkę posłał Pitu Garcia, a głową w róg bramki trafił Walter Iglesias.

W 63. minucie najefektywniejszy w tym meczu Karagounis wpadł w pole karne i strzałem po ziemi podwyższył wynik. W 70. minucie w Peristeri był już prawdziwy i niespotykany często pogrom, bowiem gola głową, po kornerze Garcii uzyskał Stathis Tavlaridis. Atromitos mógł zdobyć dużo więcej bramek, ale mimo wszystko dobrze spisywał się między słupkami Papadopoulos..


ATROMITOS PERISTERI – APO FOSTIRAS 7:0 (5:0)
1:0 Fotis Georgiou 5′
2:0 Tasos Karamanos 16′
3:0 Tasos Karmanos 30′
4:0 Giannis Kargas 34′(samob)
5:0 Walter Iglesias 41′
6:0 Thanasis Karagounis 63′
7:0 Stathis Tavlaridis 70′

Atromitos
Luigi Cennamo, Stathis Tavlaridis, Sokratis Fytanidis, Evangelos Nastos, Kostas Giannoulis (46′ Theodoros Papoutsogiannopoulos), Walter Iglesias (46′ Panagiotis Ballas), Thanasis Karagounis (69′ Luiz Eduardo Brito), Fotis Georgiou, Pitu Garcia, Fabio, Tasos Karmanos

Fostiras
Panagiotis Papadopoulos, Christos Tasoulis (46′ Dionisis Giannoulis), Vangelis Kabasis, Giannis Kargas, Kostas Tegousis (46′ Kyriakos Kousouris), Giannis Kontis, Ilias Kakaras, Cheick Culibaly, Stelios Makridis, Antonis Giondis (71′ Alexandros Secholrais), Kevin Kimani

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4007 dni!