AELK – Platanias 1:0

ael_kallonisAEL Kalloni pokonał w niedzielnym spotkaniu 12. kolejki greckiej Super League AO Platanias 1:0.

Niestety pierwsze 45 minut na OAKA nie przyniosło emocji, a i strzałów na bramkę było niewiele. Nieco więcej werwy do gry mieli goście z Krety, ale to „gospodarze” mieli najlepszą okazje na to by prowadzić. W 36. minucie Vlasis Kazakis uderzył na bramkę głową po centrze Jakub Podaný’ego, ale piłka wyszła tuż obok słupka.

Dziewięć minut po rozpoczęciu drugiej części Kazakis uderzył głową na bramkę gości, piłka trafiła z dużą mocą w poprzeczkę, a następnie do Giorgosa Manousosa, który jednak nie zdołał trafić do siatki. Sytuacja ta nie zemściła się, a raczej pomogła „Sardelom” przełamać swoje nieudolności w ofensywie, bowiem w 65. minucie pechowy wcześniej Kazakis przy podaniu Marcelo Goianiry ubiegł golkipera i otworzył wynik meczu. Jak się okazało było to również zwycięskie trafienie, gdyż mimo ataków Platanias nie zdołał on wyrównać.


AEL KALLONIS – AO PLATANIAS 1:0 (0:0)
1:0 Vlasis Kazakis 65′

ż.k. Vlasis Kazakis, Giorgos Manousos – Abdul Aziz Tetteh

AELK
Andrew Hogg, Leandro, Giorgos Manousos (85′ Nikos Galas), Leozinho (77′ Charalabos Siligardakis), Giorgos Chorianopoulos, Vlasis Kazakis (80′ Emanuel Perrone), Anestis Anastasiadis, Jonan García, Marcelo Goianira, Hugo Faria, Jakub Podaný

Platanias
Antonis Giorgallidis, Vasco Fernandes, Nikola Beljić, David Torres, Aleksandar Katai (68′ Toni Moral), Juan Aguilera, Fanouris Goundoulakis (77′ Herron Berrian), Emídio Rafael, Vasco Faísca, Christos Intzidis, Abdul Aziz Tetteh (63′ Manolis Siopis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4013 dni!