Olympiakos – Ergotelis 3:0

olympiakos_pireusOlympiakos Pireus w ostatnim niedzielnym pojedynku 13. kolejki greckiej Super League wygrał z Ergotelisem Heraklion 3:0.

W 3. minucie Olympiakos przeprowadził szybka akcję, która przyniosła gola. Michael Olaitan zagrał piłkę do Javiera Savioli, ten odegrał ją na prawo do Joela Campbella, a Kostarykanin ładnym strzałem tuż nad ziemią trafił w długi róg bramki. W 18. minucie Diego Romano zdobył gola wyrównującego, ale zrobił to ręką i trafienie nie mogło być uznane. W 22. minucie Argentyńczyk miał drugą szansę, ale tym razem uderzył głową obok bramki. W doliczonym czasie gry Andreas Samaris wpadł w pole karne, odegrał piłkę pod bramkę do Olaitana, który ubiegł defensora i skierował piłkę do bramki.

W 52. minucie z prawej strony piłkę zagrał w centrum pola karnego Campbell, doszedł do niej Saviola, ale jego błyskawiczny strzał wyczuł Grigoris Athanasiou. W 59. minucie Vladimir Weiss efektownie wpadł w pole karne i choć golkiper leżał już na ziemi Słowak uderzył tuż obok słupka. W 62. minucie z dystansu uderzył Alejandro Dominguez, piłka odbiła się od stopy jednego z defensorów i zupełnie zmyliła Athanasiou. W 89. minucie tuż nad poprzeczką uderzył Paulo Machado. Chwile później Portugalczyk wykończył strzałem indywidualną akcję, ale pomylił się o centymetry.


OLYMPIAKOS PIREUS – ERGOTELIS HERAKLION 3:0 (2:0)
1:0 Joel Campbell 3′
2:0 Michael Olaitan 45’+2′
3:0 Alejandro Dominguez 62′

ż.k. Diego Romano

Olympiakos
Roberto, Giannis Maniatis (38′ Andreas Samaris), Miguel Torres, Delvin N’Dinga, Javier Saviola (68′ Paulo Machado), Avraam Papadopoulos, Kostas Manolas, Joel Campbell, Vladimir Weiss (60′ Alejandro Dominguez), Gaëtan Bong, Michael Olaitan

Ergotelis
Grigoris Athanasiou, Álvaro Mejía, Diego Romano (79′ Wellington), Andreas Bouchalakis (71′ Ilias Anastasakos), Dimitris Diamantakos, Manolis Tzanakakis, Bruno Chalkiadakis (71′ Lonardo Koutris), Chrysovalantis Kozoronis, Minas Pitsos, Ziguy Badibanga, Giorgos Sarris

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3965 dni!