Panthrakikos – PAS 2:0

panthrakikos_komotiniPanthrakikos Komotini wygrał 2:0 z PAS Giannina w meczu 14. kolejki greckiej Super League.

Początkowo niewiele się działo. Emocje pojawiły się tuż przed końcem pierwszej półgodziny meczu. W 28. minucie piłkę po uderzeniu Igora tuż przed bramką przyblokował ręką Andi Lila, za co sędzia podyktował rzut karny i ukarał Albańczyka czerwoną kartką. „11” pewnie wykorzystał Igor. W 33. minucie dobrą okazję na podwyższenie miał Christos Tzanis, ale nie potrafił skierować piłki do bramki po podaniu José Maríi Casesa.

W 50. minucie Cristian Chavez miał wyborną okazję na strzelenie gola wyrównującego, ale w sytuacji sam na sam z Dino Seremetem nie potrafił go pokonać. Cztery minuty później zemściło się to na piłkarzach „Ajaksu Epiru”, bowiem na 2:0 podwyższył Zequinha. Portugalczyk rozegrał piłkę z Casesem, po czym w sytuacji jeden na jeden pokonał Vellidisa. W 59. minucie zza pola karnego strzeli Brana Ilić, ale bramkarz Panthrakikosu pewnie chwycił futbolówkę. W 64. minucie Paul Keita został ukarany drugim żółtym kartonikiem i PAS zmuszony był walczyć w dziewiątkę. W 90. minucie sytuację sam na sam zmarnował Ilić.


PANTHRAKIKOS KOMOTINI – PAS GIANNINA 2:0 (1:0)
1:0 Igor 30′(k)
2:0 Zequinha 54′

ż.k. Paul Keita, Markos Vellidis
cz.k. Andi Lila 29′, Paul Keita 64′

Panthrakikos
Dino Seremet, Thanasis Papageorgiou, Christos Tzanis, José María Cases (79′ Pape M’Bow), Deniz Baykara, Giannis Christou, Romeu (83′ Denis Popović), Achilleas Sarakatsanos, Maxime Josse, Antonis Ladakis, Igor (41′ Zequinha)

PAS
Markos Vellidis, Giorgos Dasios (53′ Simo Rouboulakou), Andi Lila, Paul Keita, Themistoklis Tzimopoulos, Brana Ilić, Cristian Chávez (66′ Apostlos Skondras), Emiljano Vila, Stavros Tsoukalas, Dimitrios Kolovetsios, Charlton Vicento (34′ Andraz Struna)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4010 dni!