Asteras – Panionios 1:0

asteras_tripolisAsteras Tripolis wygrał 1:0 z Panionios GSS w niedzielnym meczu 15. kolejki greckiej Super League.

Obie ekipy były dość aktywne w ofensywie, ale precyzja i celność nie była ich największym atutem. W 10. minucie z rzutu wolnego strzelił Dimitris Kolovos, piłka przeszła obok muru, ale trafiła jedynie w boczną siatkę. W 38. minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się Guirane N’Daw, piłka efektownie zmierzała pod poprzeczkę bramki Giannisa Anestisa, ale ostatecznie uderzyła w nią i wyszła w pole. W 42. minucie Mauricio Carrasco przyjął piłkę w polu karnym i uderzył z kilku metrów, futbolówkę przyblokował defensor i ta wyszła centymetry obok słupka. W 43. minucie filigranowy Pablo De Blasis głową wykończył centrę z prawej strony pola karnego Braiana Lluy, ale Anestis pewnie chwycił piłkę.

W 59. minucie Alexandros Kouros zatrzymał piłkę ręką w polu karnym, za co sędzia podyktował rzut karny. Karę wymierzył bardzo pewnym strzałem Jeronimo Barrales. W 74. minucie Sebastian Grazzini fantastycznie uderzył z 20 metrów, piłkę wybił jednak efektowną paradą Anestis. Gospodarze dążyli do kolejnych bramek, ale dziś skuteczność ich poważnie zawodziła i pozostało skromne 1:0.


ASTERAS TRIPOLIS – PANIONIOS GSS 1:0 (0:0)
1:0 Jerónimo Barrales 60′(k)

ż.k. Guirane N’Daw, Tasos Bakasetas – Alexandros Kouros, Tasos Avlonitis

Asteras
Daniel Hernández, Giannis Kontoes, Dorin Goian, Giorgos Zisopoulos, Guirane N’Daw, Braian Lluy, Juan Munafo Horta, Mauricio Carrasco (79′ Sebastian Setti), Pablo De Blasis, Jerónimo Barrales (89′ Juanma), Tasos Bakasetas (57′ Sebastian Grazzini)

Panionios
Giannis Anestis, Vasilis Labropoulos, Alexandros Kouros, Tasos Avlonitis, Nikos Pantidos (69′ Markos Dounis), Manos Zacharakis (83′ Kostas Panagiotoudis), Kostas Mendrinos, Pavlos Mitropoulos, Dimitris Kolovos (89′ Andreas Lasnik), Apostolos Giannou, Christos Aravidis

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4012 dni!