Veria – Panaitolikos 1:0

veroiaPAE Veria po wielu tygodniach posuchy zanotował ważne zwycięstwo w 15. kolejce Super League, w której to pokonał Panaitolikos Agrinio 1:0.

W 12. minucie Ilias Ioannou wpadł w pole karne i uderzył z ostrego kąta, ale trafił tylko w boczną siatkę. Chwilę później w odpowiedzi uderzył Nikos Kaltsas, ale piłka mięła światło bramki gości. W 21. minucie zza pola karnego strzelił Fernando Godoy, ale i on chybił. W 27. minucie Rafaela Bracalli próbował zaskoczyć Kenan Bargan, ale golkiper pewnie zablokował piłkę. W 38. minucie groźne uderzenie Bena Nabouhane z trudem wybronił Bracalli. Cztery minuty później świetną okazję miał Kaltsas, ale nie potrafił skierować piłki do bramki.

W drugiej połowie długo brakowało emocji, ale w końcu i te przyszły, a powody do radości mieli bardziej aktywni gospodarze. W 71. minucie Ben Nabouhane wykorzystał bierność rywala i z najbliższej odległości wykończył centrę z rzutu wolnego Kaltsasa. Jak się okazało trafienie to dało gospodarzom niezwykle cenne zwycięstwo..


PAE VERIA – PANAITOLIKOS AGRINIO 1:0 (0:0)
1:0 Ben Nabouhane 71′

ż.k. Dimitris Amarantidis, Petr Trapp, Stefanos Siontis, Nikos Georgiadis – Damian Bellon, Rafael Bracalli, Stefanos Papoutsogiannopoulos

Veria
Nikos Anastasopoulos, Mahamadou Sissoko, Zezinho (75′ Charalabos Pavlidis), Konstantinos Barbas, Branko Ostojić, Dimitris Amarantidis, Petr Trapp (78′ Stefanos Siontis), Kenan Bargan, Ben Nabouhane, Nikos Georgiadis (90′ Alexandros Apostolopoulos), Nikos Kaltsas

Panaitolikos
Rafael Bracalli, Cyril Kali, Vasilis Golias, Georgios Kousas, Housein Moumin (78′ Milan Bojović), Fernando Godoy, Rodrigo Galo, Stefanos Papoutsogiannopoulos, Ilias Ioannou (74′ Giorgos Theodoridis), Henri Camara, Damian Bellon (84′ Giorgos Mygas)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4007 dni!