LM: Olympiakos poznał rywala w 1/8!

liga_mistrzowW Nyonie odbyło się losowanie 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Wiosennego rywala poznał zatem Olympiakos Pireus.

Mistrz Grecji o ćwierćfinał Champions League zagra z Manchesterem United. Pierwszy mecz odbędzie się 18/19 lutego, a rewanż tydzień później 25/26 lutego.

3 opinie na “LM: Olympiakos poznał rywala w 1/8!

No to sie im trafił rywal, ale jest jak najbardziej do ogarnia zwłaszcza ze Manchester ostatnio gra słabo.

Problem Olympiakosu jest taki, że grają w lutym a do tego czasu sporo może się pozmieniać. Oni zapewne chcieliby zagrać z Man U już za kilka dni – i wcale nie wskazywałbym Greków jako chłopców do bicia. Sęk w tym, że za kilka tygodni sytuacja pewnie nie będzie taka jak dziś. Duży problem OSFP to gra na wyjazdach w pucharach i bardzo rzadko wygrywane mecze poza Pireusem.

Dokładnie, tutaj masz racje. Do pierwszego spotkania prawie 2 miesiące i MenU moze zacząć grać lepiej ale mam nadzieje że nie bo jednak w LM Olympiakosowi źle nie życzę bo z jednej strony to dobrze że reprezentuje Grecką lige w 1/8 LM a może zajść jeszcze dalej. Jeśli sie nie przestraszą i zagrają pewnie to może być ciekawie. Jak by Olympiakosowi sie udało to chciał bym zobaczyć co na to powiedzą te gimby w kom. na innych forach które Olympiakos skreślają i nie dają żadnych szans. Tak samo było że z grupy tez nie wyjdą i w najlepszym wypadku zajmą 3 miejsce. A i Mitroglou żeby był w formie bo na pewno sie przyda 😉

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4079 dni!